Гендиректор «Зорі»: «Футбол по ТБ має бути платним, а вартість квитків повинна вирости»

Футбол України 1 Березня, 14:30 628
Гендиректор «Зорі»: «Футбол по ТБ має бути платним, а вартість квитків повинна вирости» Фото: football.ua
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов виступає за платний показ чемпіонату України з футболу і хоче підняти вартість квитків на матчі.
«Треба позбавитися від популізму, футбол в телевізорах має бути платним. Вартість квитків повинна вирости, але, звичайно, вам це не сподобається. Але клуби тільки так і заробляють, від квиткових продажів, атрибутики і продажу трансферних прав на футболіста плюс ще телевізійні трансляції.
Усі кажуть, що ми граємо тільки для уболівальників, насправді хто там грає? Насправді усі грають для президента, треба йому сподобатися, оскільки він дає гроші. Якщо хоч би 10% бюджета клубу давали уболівальники, тоді б зрозуміли, скільки витрачають гроші футбольні клуби. Приміром, для проведення матчу в Запоріжжі ми витрачаємо 200 000 гривень, а отримуємо 6 тисяч.
Уболівальники повинні зрозуміти, що за видовище повинні платити. Адже витрачають на Океан Ельзи по 500 гривень за квиток, ось повинні розуміти, що футбол - це бізнес. Але в нашій країні поки рано це говорити, - цитує Рафаїлова xsport.ua.