«Динамо» грає внічию із «Олександрією»

Динамо Київ 1 Березня, 21:01 993
«Динамо» грає внічию із «Олександрією» | 19-27
Підопічні Сергія Реброва не зуміли в рамках 1/4 Кубка України переграти «Олександрію».

Вже на першій хвилині матчу захисник “Олександрії” збив Андрія Ярмоленка, після чого навіс до штрафного майданчика виконав Мігель Велозу. Удару головою завдав Домагой Віда, але воротар сьогоднішніх номінальних господарів був на місці. Гравці “Олександрії” організували хорошу відповідь киянам. Козак прокинув поміж ніг Александру Драговічу і виконав передачу у штрафний майданчик, проте Артур Рудько забрав м'яч до рук.

Якось невпевнено виглядає Александар Драговіч. У розіграші м'яча зі своїм партнером наш австрійський легіонер припустився помилки неподалік воріт Рудька - на щастя, “Олександрія” цим не скористалася. Після цього епізоду хороший момент виник у “Динамо”. Подачу від кутового прапорця замкнув Домагой Віда, проте пробив по центру воріт і голкіпер суперника був на місці. Ближче до середини тайму стало зрозуміло, що “Олександрія” ставитиме ставки на швидкі контратаки та стандартні положення, а “Динамо” буде шукати щастя під час позиційних наступів. На 22-й хвилині матчу Мігель Велозу вирішив загострити гру. Португалець виконав чудову передачу на Гонсалеса, проте Дерліс заліз у положення поза грою. Один із небагатьох моментів першого тайму не використав Андрій Ярмоленко. Отримавши передачу із глибини, Андрій прийняв м'яч, пробив по воротах, але його удар заблокували захисники.

Після цього епізоду повела у рахунку “Олександрія”. Як вже говорилось на початку, номінальні господарі будуть надіятися на стандартні положення. Одне із них якраз і принесло успіх команді. Довжелезну передачу ударом головою замкнув Сергій Басов, пробивши у ближній кут воріт — Рудько виручити не зумів.

Перший по-справжньому гольовий момент “Динамо” не зумів використати Велозу. Ярмоленко класно обіграв на правому фланзі атаки захисника суперника, віддав передачу на Мігеля, португалець “смачно” приклався до м'яча, проте воротар “Олександрії” виручив команду. Перший тайм так і завершився із рахунком 1:0 на користь “Олександрії”.

Друга половина гри розпочалася із атакувальних наступів “Динамо”. Лукаш Теодочик, який замінив Романа Яремчука, прийняв передачу у штрафному, забив гол, але рефері відмінив взяття воріт через порушення правил з боку атакувальної сторони. Наша команда продовжила атакувати. Андрій Ярмоленко в ефектному стилі обіграв оборонця “Олександрії”, намагався віддати передачу в центр штрафного, але цей пас заблокували захисники суперника.

На 60-й хвилині матчу Деліс Гонсалес підхопив м'яч на лівому фланзі атаки, віддав на Велозу, Мігель виконав навіс до штрафного, Теодорчк замкнув подачу, але удар вийшов надто слабким, і воротар суперника забрав м'яч до рук.

Після декілька хвиль атакувального наступу “Динамо” добилося успіху і зрівняло рахунок. Домагой Віда скористався неточною передачею суперника, віддав на Ярмоленка, після чого Андрій елегантно переграв голкіпера — 1:1.

“Олександрія”, відсидівши цілу першу половину другого тайму, спромоглася на контратаку. Таргамадзе увірвався між двох футболістів “біло-синіх”, вивів Козака один на один із Рудьком, але свій шанс футболіст не використав.

У підсумку команди розійшлися миром із рахунком 1:1