Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана

Динамо Київ 1 Березня, 21:35 683
Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана
Головний тренер «Олександрії» відповів на запитання журналістів після першого поєдинку з київським «Динамо» у чвертьфіналі Кубку України (1:1).

- Ми дуже ретельно готувалися до цього поєдинку, тому що знали, з якою командою починаємо весняну частину. Вважаю, що ми добре підготувалися, щодо організації гри в обороні питань до хлопців у мене немає. В атаці, звичайно, хотілося б більшого. Проте ми прекрасно розуміємо, проти кого грали, та задоволені цим історичним для нашої команди результатом – це перша нічийна гра проти «Динамо». Хотілося б подякувати хлопцям за самовідданість та бажання не поступатися більш майстерному супернику. Також хотілося б побажати команді якомога швидше забути про цю гру та переключитися на чемпіонат України, де до нас будуть ставитися зовсім інакше.

- Чи є вже інформація, коли пройде матч-відповідь?

- На жаль, ми лише приблизно знаємо, що ця гра планується у 20-х числах. Але матч повинен відбутися в Олександрії, а не в Києві. Це була домовленість із динамівцями, тому що перед другим збором у Туреччині ми побачили, що наші футбольні поля були у тяжкому стані. «Динамо» погодилося провести перший матч у Києві, де ми були господарями. Матч-відповідь відбудеться в Олександрії.