Збірна України 2 Березня, 10:25 666
Збірна України U-17: тріумф команди Петракова у першому спарингу з Азербайджаном | 19-27
Перший день весни виявився вдалим для юнацької збірної команди України серед гравців віком до 17 років.

Команда Олександра Петракова, яка готується до еліт-раунду чемпіонату Європи 2016 року, у товариській грі здолала опір однолітків з Азербайджану - 2:0.

Голи у складі «синьо-жовтих» забив правий нападник «Шахтаря» Олексій Кащук, який двічі відзначився у воротах суперників після перерви.

Перший раз Кащук вразив ворота господарів після передачі центрального захисника «Динамо» Попова майже через все поле. М'яч перелетів через голови захисників, український нападник увірвався з флангу до штрафного і першим же дотиком влучив у ціль.

Азербайджанці тут же включили додаткові швидкості, заволоділи територіальною перевагою, а українці перейшли на контратаки. На 77-й хвилині одна з них призвела до другого голу: динамівці Булеца і Козиренко взяли участь у триходівці, після якої Кащук вийшов на ударну позицію і з 15-ти метрів вдруге засмутив господарів.

До фінального свистка Україна могла оформити перемогу з великим рахунком. Але на 80-й хвилині Булеца після навісу Кащука ударом головою впритул не влучив в отвір воріт. Вже у компенсований арбітром час спочатку Козиренко пробив в стійку, а небезпеку після удару головою його одноклубника Сарапії, який проводив дебютний матч за збірну, у стрибку ліквідував воротар.