Віталій Кварцяний: «Є можливість створити клуб з нуля і юридично правильно це зробити, змінити назву команди»

Футбол України 2 Березня, 22:40 582
Віталій Кварцяний: «Є можливість створити клуб з нуля і юридично правильно це зробити, змінити назву команди»
Головний тренер луцької «Волині» прокоментував гру своєї команди в кубковому матчі проти луганської «Зорі» та розказав про майбутнє волинян.

- З огляду на всі фактори і обставини, команда зіграла непогано. Головне - у нас є всі шанси для того, щоб успішно зіграти з «Зорею».

- Сьогодні ви дали шанс зіграти вихованцям «Волині». Чи задоволені ви їх діями та бачте в них потенціал?

- Потенціал, звичайно, є. Хлопці непогані, але проблема в тому, що весь наш тренерський склад, який колись грав у «Волині», не надто акцентує увагу на тих моментах, на які потрібно. Найголовніше у футболі - навчити обігравати і відбирати м'ячі. Якщо футболіст імітує боротьбу - він ніколи не буде добре діяти в екстремальних ситуаціях. У них поки немає футбольної злості. Два центральні захисники дуже інтелігентні і акуратні. Шанс, проте, треба давати. Є над чим працювати. Я завжди сподіваюся на Хомченка, але він провів гру в одному темпі. В штрафну ніхто не заходить. Нікітюку не вистачає впевненості. Чепелюк, якщо змінить свою манеру гри, однотонність, то може стати лідером команди.

Є ще Шаповалов, другий Нікітюк, Петров, Титаренко.

- Багато чого пишуть в інтернеті. Ваша точка зору - яка перспектива у команди?

- Це довга історія. Найближчим часом інвестори приймуть рішення, конкретизують ситуацію. Зараз вона нормальна. Не можемо говорити, що інвестори щось роблять неправильно. В цілому не дуже хороша ситуація в економіці, час нелегкий. Шалений тиск йде з боку держави на всі приватні структури. Проте, з нами повністю розрахувалися за минулий рік. Ми підготувалися, як могли. У нас чотири штрафних санкції, від яких не втекти. Якщо ми погасимо всі борги до кінця року, то можемо залишитися в Прем'єр-лізі. Український футбол, як і вся країна, зараз в агонії. Є шанси зберегти клуб. Я підтримую рішення наших інвесторів, які відмовилися платити за те, за що не слід платити. Нас просто затисли в кут. Рішення ФІФА нелогічно. Шансу оскаржити, довести, що правда є і на нашій стороні нам не дали.

Є можливість створити клуб з нуля і юридично правильно це зробити, змінити назву команди. Почати з аматорів, Другої ліги, Першої. Поки буде йти перезавантаження українського футболу, ми використаємо цей час для поновлення команди. Головне, щоб від нас не відвернулися. Потрібно потерпіти. Почнемо грати у Другій лізі з серпня. Це моя думка. Рішення за керівництвом. Я президент клубу, але не вирішую фінансові питання. Не можу диктувати умови інвесторам.

Я попросив хлопців не йти, попросив дограти чесно і солідно. Поки все добре. Ставленням до тренувань задоволений. Життя біжить швидко. Головне організуватися і потім повернутися в Прем'єр-лігу, - цитує Кварцяного офіційний сайт «Зорі».