Динамівець-поліцейський Дмитро Кушніров: «У мене район «середній», але кілька «екземплярів» є»

Динамо Київ 3 Березня, 13:51 424
Динамівець-поліцейський Дмитро Кушніров: «У мене район «середній», але кілька «екземплярів» є»
Екс-динамівець, переможець юнацького чемпіонату Європи U-19 2009 року розповів про свою нинішню роботу в поліції Херсона, заради якої він залишив футбольну кар'єру.

«Все, в принципі, подобається. Цікаво. Більше допомагаємо людям, намагаємося привчити херсонських водіїв до правил дорожнього руху. Тому що вони звикли паркуватися абияк, де завгодно.

У нас є свої «квадрати» в місті. І ми завжди там. Якщо всі патрулі зайняті, звичайно, виїжджаємо на допомогу. А так, за кожним екіпажем закріплені певні «квадрати». У мене район «середній»: і не спокійний, і не поганий. Але кілька «екземплярів» є.

Безглузді виклики? Так у нас кожен день таке, якщо чесно, буває. Наприклад, один нетверезий чоловік викликав поліцію 4 рази протягом години. Ми приїжджали, а він говорив: «Я вас не викликав». На четвертий раз довелося відвезти його в районне відділення і пояснити, що взагалі-то за помилковий виклик штраф передбачається. Треба було якось вгамувати його. Пояснили, що у нас є справи. І начебто більше не дзвонить. Але ми реагуємо абсолютно на всі виклики.

У нас був випадок, коли патрульні виїжджали на такий виклик: «У мене в квартирі пахне чужими людьми, приїжджайте!» Або, ось, ще: «Мене «на районі» ніхто не боїться. Поліціє, приїжджайте терміново!»

Матч «Динамо» з «Ман Сіті»? «Не фонтан». Мені не сподобалося. Може, позначилася проблема наша вічна, що немає в цей час офіційних ігор? Через це завжди, щороку, однакові проблеми. Тим більше, прикро - адже восени «Динамо» дуже хорошу гру показувало. Але, на жаль, рахунок по грі.

Друзі-товариші жартують іноді. Кажуть, мовляв, повертайся назад, в футбол. Але я вже сказав, що не повернуся. Це моє остаточне рішення. Всерйоз мене ніхто не вмовляє. Зрештою, це ж моє життя, мені вирішувати», - цитує Кушнірова «Футбол 24».