Ольга Альонова: «Шовковський сам підписав дозвіл на виїзд доньки за кордон»

Динамо Київ 3 Березня, 22:20 3218
Ольга Альонова: «Шовковський сам підписав дозвіл на виїзд доньки за кордон» Фото: Instagram
Дизайнер прокоментувала «КП» в Україні» скандальну заяву футболіста київського «Динамо».

- Ольго, ви вже бачили заяву Олександра Шовковського, яка з'явилась у «Фесбуці»? Відреагуєте на це?

- Я не можу відреагувати на це - Олександр видалив мене з друзів.

- Він стверджує, що ви незаконно вивезли дочку за кордон...

- А моя подруга Таміла Немченко там же продемонструвала всім офіційний дозвіл, підписаний його рукою, який дозволяє доньці разом зі мною виїжджати за кордон. Тобто він говорить неправду, порушуючи всі домовленості, які були раніше.

- Ви дійсно зараз за кордоном?

- Так, я за кордоном, відпочиваю з дитиною, оздоровлюю дівчинку біля моря. Чому я не можу цього робити?

- Олександр турбується, що ви збираєтеся вивезти Сашу за кордон назовсім...

- Я не можу це прокоментувати - у нього багата уява. Ну а як на це реагувати, якщо людина спочатку дає дозвіл, а потім пише заяву в поліцію? Це вже, до речі, не перша заява. Коли ми з дитиною виїжджали взимку в Швейцарію на лижах кататися, теж прозвучала заява в поліцію!

- А чому Олександр стверджує, що не може зв'язатися з дочкою?

- Теж бреше. Чи можемо подивитися роздруківку смс і дзвінків - у мене не було жодного його дзвінка, ні на одному з телефонів.

- Ви збираєтеся подавати зустрічну заяву? Якось на це реагувати в юридичній площині?

- Мій адвокат ще в середу подав відповідну заяву. Ви можете з ним зв'язатися - він все підтвердить.

- З'явилася також інформація з приводу майнових претензій Олександра. Нібито він чинить тиск на вашу маму, яка живе у вашому спільному домі. Це правда?

- Так, це правда. Ви могли бачити телевізійний сюжет. Це ж вам може підтвердити адвокат. Коли мама почала знімати на відео дії Шовковського, він вихопив у неї телефон, штовхнув 70-річну жінку і стер відео, де було зафіксовано, як він себе вів: відкривав ящики, забрав ключі, привіз людину, щоб та розкрила сейф. Але після того, як мама попередила, що це кримінальний злочин, фахівець зі злому сейфів все-таки поїхав.

Забрав машину, яка була куплена для дитини в період, коли ми ще були в шлюбі. А в рахунок цієї машини раніше забрав чотири автомобілі і два мотоцикли.

Можу ще додати, що в даний час Олександр Шовковський виплачує суму на утриманні дочки - від 3 до 5 тисяч гривень на місяць. Також він приховує свої доходи. Якби він не приховував доходи, я думаю, що ми б уже давно вирішили питання по аліментах. У нас є проект мирової угоди, який він уже одного разу підписав, але не захотів його запротоколювати. Я не знаю, що йому радять його адвокати, але, на мій погляд, він веде себе вкрай дивним чином.

- Навіщо, на вашу думку, йому потрібен публічний скандал?

- Мені здається, він просто від безсилля робить такі вчинки. Олександру потрібно в першу чергу розібратися в собі. Він постійно видає інформаційні «качки» на загальний огляд, а ще й бреше самому собі. Це чоловік, який зраджував дружині, сміявся з мене протягом довгого періоду часу, пішов з сім'ї, зробив свій вибір свідомо. Ми прожили разом 14 років. Після цього чоловік брудним чином ділить зі мною майно і не хоче поставити крапки навіть після того, як все обговорили. Чи влаштовує ось такий спектакль. Яку мету він переслідує? Дитина вчора, коли дізналася, що батько забрав машину, плакала. 3 тисячі гривень, які він переводить на утримання дочки, вистачить хіба що на бензин, щоб два тижні повозити Сашу в школу. Краще б він про це подумав. Мені дуже шкода, що Олександр зловживає любов'ю і повагою уболівальників ФК «Динамо» (Київ), вводячи в оману щодо свого «позитивного» іміджу.

Той самий дозвіл на виїзд доньки за кордон, яке підписав Шовковський. Фото: Фейсбук

Ольга Альонова також додала, що раніше не хотіла розголошувати цю справу заради відносин дочки і батька:

- Батьком потрібно бути завжди. Виявляти інтерес до дочки без зборів, відпусток і лікарняних. А «напади батьківства» в сумнівній компанії зломщика сейфів - недостойні. Забрати машину дочки - негідно. Навіть в стані нервового напруження через програші і пропущені голи. Адже дочка пам'ятає його як уважного і дбайливого батька. І тільки в останні два роки він дуже змінився по відношенню до Саші. І в ім'я всього хорошого я не хотіла такої публічності, яка не робить честі нікому!