Мірча Луческу: «Ворскла» - одна з п'яти кращих команд чемпіонату»

Футбол України 6 Березня, 20:28 701
Мірча Луческу: «Ворскла» - одна з п'яти кращих команд чемпіонату»
Головний тренер донецького «Шахтаря» прокоментував перемогу своєї команди над «Ворсклою».

- Важка гра. Ми до цього готувалися. Мій досвід підказує, що такі моменти бувають і потрібно до цього бути готовим. Коли два матчі за три дні з тим же суперником - ігри зовсім різні в Кубку і чемпіонаті. З одного боку, «Ворскла» - дуже амбітна команда, агресивна, мотивована, яка здійснювала багато фолів. Добре, що ніхто не отримав травму сьогодні. З іншого боку, наша команда була розслабленою. Напевно, все-таки в підсвідомості був результат 4:0, досягнутий буквально три дні тому. І, напевно, вже тримали в голові наступний матч з «Андерлехтом». Було видно, що ми в єдиноборствах не ставили ногу жорстко, як це потрібно робити. Суперник виграв більше єдиноборств, ніж ми. На щастя, сьогодні в складі був Тайсон в дуже хорошій формі, який за великим рахунком витягнув цю гру. Він взяв на себе велику відповідальність, проявив лідерські якості. Завдяки цьому ми і перемогли сьогодні. Спробували варіант на наступну гру з Коваленком і Малишевим в центрі. Подивимося, подумаємо над цим варіантом. Надто вже вони молоді для такої відповідальної зони. Ще є три дні на підготовку і на те, щоб добре поміркувати над складом. Проаналізуємо сьогоднішню гру і добре підготуємося до «Андерлехту». Це дуже важливий для нас матч. Що ж стосується сьогоднішньої зустрічі, важливі три очки, які ми завоювали, а також реакція наших футболістів на складні моменти, які мали місце в сьогоднішній грі. Після тривалого мовчання на полі з'явився Бернард. Природно, поки він не зовсім готовий, оскільки всього лише тиждень тренується в загальній групі. Але ще є час для того, щоб відновитися і допомогти нам.

- В плані підготовки до матчу з «Андерлехтом» для вас краще було провести з «Ворсклою» такий важкий поєдинок, як сьогодні, чи такий легкий, як кілька днів тому в Полтаві?

- «Ворскла» - дуже хороша команда. І в Полтаві теж не було простого матчу. Думаю, що «Ворскла» - одна з п'яти кращих команд чемпіонату, з хорошим тренером, який поставив колективу гру. У нього є ціла група футболістів високого технічного рівня! Всі без винятку здорово готові фізично. З кожним роком команда росте, у неї є певна фінансова стабільність. Був хороший матч чемпіонату. І ця гра не була підготовкою до «Андерлехту» - була справжня боротьба за три очки, - цитує Луческу офіційний сайт «Шахтаря».