Володимир Генінсон: «Спочатку ми проведемо ребрендинг ПЛ, створимо новий продукт і вийдемо на ринок»

Футбол України 7 Березня, 09:53 525
Володимир Генінсон: «Спочатку ми проведемо ребрендинг ПЛ, створимо новий продукт і вийдемо на ринок»
Президент Прем’єр-ліги Володимир Генінсон розповів, які першочергові кроки він робитиме на своємо посту.
«Як сказав Ігор Сурікс: «Власники клубів самостійно повинні вирішувати долю Прем'єр-ліги». Це вже не менеджмент середньої ланки.

Через три місяці я знову зберу засідання Прем'єр-ліги і відзвітуюсь, що я зробив. Далі оголошу план дій ще на три місяці. Постараюсь, щоб всі власники клубів були присутні. Буду виходити на власників і пропонувати зручний їм формат зустрічі - відкритої чи закритої. Як їм буде краще.

Некоректно обговорювати тих, хто були до мене. Я отримав управління Прем'єр-лігою. Перше, що я зроблю - це ребрендинг. Зробимо соцопитування, в якому візьмуть участь маси. Після чого зробимо новий продукт і вийдемо з ним на ринок.

Далі буде друга частина - телевізійні права. Якщо клуби передадуть їх в Прем'єр-лігу, ми зможемо продати їх як новий продукт, новостворений, з новим контентом, і він буде продаватися.

Клуби повинні домовитися між собою, що я стану тим, хто від їхнього імені буде домовлятися з трансляторами. Це нам дозволить вивести продукт на ринок, оцінити його. Власники клубів хочуть одну суму за трансляцію - транслятори іншу. І ті, і інші повинні заробляти.

По «Волині» немає ніяких змін. Ніхто нічого не робить. По «Металісту» - Володимир Бойцан по два рази на тиждень приїжджає до нас, намагається знайти якийсь вихід. Поки Бойцан тримає руку «на пульсі» - все буде добре. По «Говерлі» є мирові угоди, але й багато заборгованостей. 31 березня ми дізнаємось все по цьому клубу. По «Чорноморцю» - заборгованості перед гравцями, федерацією і ПЛ немає. Є проблема з банком. А «Металурга» вже не існує.

Через те, що в нас в Україні забронено спадкове право по регламенту ФІФА і УЄФА, клуб не може просто так бути пониженим в класі, а повинен з аматорів піднятися вверх.

Ми отримали шість заявок з Першої ліги і п'ять з них пройшли. 12 команд наберемо на наступний сезон»,- сказав Генінсон в ефірі «Великого футболу».