Спаринг. «Динамо-2» - «Аведоре ІФ» (Данія) – 3:0

Динамо Київ 7 Березня, 21:48 474
Спаринг. «Динамо-2» - «Аведоре ІФ» (Данія) – 3:0 | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
«Динамо-2» провело перший контрольний матч на тренувальному зборі в Туреччині.

У списку суперників нашої команди відбулася зміна, і першим з них став не «Алтай» з Казахстану, як планувалося спочатку, оскільки казахський клуб змінив місце проведення свого збору, а данський «Аведоре».

Підопічні Вадима Євтушенка пройшли першу перевірку боєм на відмінно, перемігши данців з рахунком 3:0.

Динамівці відкрили рахунок на 17-й хвилині. Трояновський почав гольову комбінацію, продовжив її Жикол, а завершив Немтінов. За мінімальної переваги «біло-синіх» у рахунку команди пішли на перерву.

З перших хвилин другого тайму склад «Динамо-2» практично повністю змінився. Команда Вадима Євтушенка наприкінці зустрічі зуміла забити ще два голи, довівши таким чином рахунок до розгромного. На 77-й хвилині з передачі Бадрі Акубардії гол забив Ренат Мочуляк, а ще за п'ять хвилин пас Павла Полегенька точним ударом замкнув Олександр Шарило.

Отже, переможний почин покладено. Вже в середу динамівці проведуть ще два контрольних матчі. До речі, ще одного спаринг-партнера «Динамо-2» також довелося замінити. Замість фінського «Марієнхамна» наша команда зіграє з командою першого дивізіону чемпіонату Казахстану - «Кирамом». Також в середу, як і планувалося, динамівці зіграють з «Кайратом», який вже представляє казахську Суперлігу. В іншому, в календарі спарингів все без змін, повідомляє офіційний сайт київського «Динамо».

Контрольний матч

«Динамо-2» - «Аведоре» (Данія) – 3:0

Склад «Динамо-2»: Волинець (Камінський, 46) – Дмитренко (Трубочкін, 46), Головко (Мазур, 75), Гусін (Братков, 46), Нагорний (Мочуляк, 66) – Цибульник (Скидан, 46) – Алексєєв (Ковбаса, 46), Жикол (Ісраїлов, 46), Трояновський (Акубардія, 60), Немтінов (Полегенько, 46) – Зубков (Шарило, 46).

Голи: Немтінов (17, гольовий пас – Жикол), Мочуляк (77, гольовий пас – Акубардія), Шарило (82, гольовий пас – Полегенько).