Збірна України презентувала форму на Євро-2016

Збірна України 9 Березня, 12:36 926
Збірна України презентувала форму на Євро-2016
На НСК «Олімпійський» відбулося представлення нової форми збірної України, у якій наша національна команда гратиме на Євро-2016 у Франції.

Федерація футболу України спільно з аdidas представила нову ігрову форму національної збірної команди України з футболу, в якій вона виступить на чемпіонаті Європи 2016 року.

Футболісти збірної на презентації присутні не були, замість них нове екіпірування демонстрували відомі українці - амбасадори національної команди України: співачка Джамала, телеведучі Олександр Денисов і Сергій Притула, коментатор Роберто Моралес, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк.


Особливість нової екіпіровки полягає в дизайні футболки, яка виконана у стилі хенлі, а також орнаменті, сформованому переплетенням ниток, в результаті чого утворюється картатий візерунок, що складається з горизонтальних і вертикальних смуг.

У дизайні також присутні традиційні 3 смужки adidas, які розташовані на плечовій зоні футболки, на верхній частині гетр і бічній частині шорт. На ігровій футболці збірної логотип adidas розміщений праворуч, а емблема ФФУ - зліва.


Футболка має атлетичний крій, що надає їй сучасного вигляду і забезпечує гравцям винятковий комфорт, дозволяючи повністю сконцентруватися на грі.

При створенні футболки була використана технологія Climacool, головна особливість якої полягає в здатності регулювати температуру тіла спортсмена шляхом виведення надлишків вологи і тепла з поверхні шкіри за рахунок поєднання тепловідштовхуючих метаріалів, та матеріалів, які виводять вологу. За допомогою інфрачервоних камер, дизайнерам вдалося виявити основні зони тепло- і потовиділення спортсмена і використовувати технологію саме там, де необхідно контролювати інтенсивність температури тіла.

Свій перший матч у новій екіпіровці Національна збірна команда України з футболу проведе вже 24 березня в домашньому поєдинку проти збірної команди Кіпру в Одесі.

Більше фото дивіться в альбомі презентації форми збірної України.