Мірча Луческу: «Рахунок 3:1 відповідає тому, що відбувалося на полі»

Футбол України 10 Березня, 23:03 491
Мірча Луческу: «Рахунок 3:1 відповідає тому, що відбувалося на полі» | 19-27
Наставник «Шахтаря» Мірча Луческу вважає справедливим результат першої зустрічі з «Андерлехтом» в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи.
«Дуже складна гра на хорошому рівні. Билися за хороший результат. Ми провели дуже хороший перший тайм. Рахунок міг бути більшим, ніж 2:0. Пощастило, коли Ракицький дозволив Ачеампонгу вийти один на один.
Ми показали хороший комбінаційний футбол, активно використовували фланги. На жаль, втратили кращого гравця першого тайму - Тайсона. У нього м'язова контрактура. Завтра визначиться, на який термін він вибув.
«Андерлехт» показав себе хорошою командою на цьому рівні. У них навіть була невелика перевага в першому таймі. Гол суперника став наслідком їх хорошої гри. Добре, що ми забили третій гол, він відповідає тому, що відбувалося на полі.
Дуже важливо, що в такий силовий грі повернеться на свою позицію в матчі-відповіді Тарас Степаненко. Крім того, сподіваюся, що Бернард, Дентінью і Нем наберуть форму за тиждень і допоможуть в Бельгії», - підсумував наставник «гірників».

Нагадаємо. що «Шахтар» переграв «Андерлехт» з рахунком 3:1.