Степан Юрчишин: «Прогнозую сьогодні нічию 1:1»

Динамо Київ 11 Березня, 12:15 383
Степан Юрчишин: «Прогнозую сьогодні нічию 1:1»
Екс-гравець «Карпат» та «Динамо» - про сьогоднішній матч своїх колишніх команд.
«Карпати» мають дати динамівцям бій, тим паче, що стан киян ідеальним наразі не назвеш. Певен, на «Арену-Львів» прийде багато людей. Вони поженуть господарів уперед. З відповідною самовіддачею, граничною дисципліною вирвати у чемпіонів перемогу можна. А на фартовість чи нефартовість стадіону уваги звертати не треба. «Україна» - рідне для нас, але морально застаріле середовище. Треба переписувати історію і робити фартовою «Арену-Львів». Колись починати треба. Єдине, на що хотів би сподіватися, так це на те, що поле після поєдинку Ліги Європи між «Шахтарем» і «Андерлехтом» залишиться у придатному стані. Зрештою, стан газону начебто пристойний, дощу в четвер не було, а отже, сильно зіпсувати поле донеччани і брюсельці не мали.

Стосовно динамівців, то не сумніваюся, що команда підійде до цього поєдинку з максимальною концентрацією. Не дивлячись на те, що найближчого вівторка кияни повинні зіграти матч Ліги чемпіонів, експериментувати зі складом Ребров не повинен. Сергій реаліст і розуміє, що ловити у Манчестері після домашніх 1:3 особливо нічого. Натомість втративши очки у внутрішньому чемпіонаті, згаяного вже можна не надолужити. Зміни у складі гостей якщо й будуть, то невеличкі. Скажімо, альтернативи Теодорчику Ребров наразі взагалі немає. У зв’язку з цим напрошується питання: навіщо було відпускати Кравця? Теодорчик старається, але судячи з перших трьох матчів цього року, з обов’язками повноцінно не справляється.

Львів’янам бракуватиме дискваліфікованого Голодюка. Добре, що у Безуб’яка є широка обойма, чимало молодих футболістів. Такий матч – то для них шанс. Також цікаво буде постежити за Бланко Лещуком. В Одесі Густаво продемонстрував, що має потенціал, що добре грає головою. Але один з двох ідеальних моментів реалізовувати аргентинець мусив. Втім, наразі тішить, що нагоди взагалі є. Присутність на полі нападника – то точно краще, ніж гра без форварда взагалі, як восени.

В цілому я налаштований оптимістично і спрогнозую нічию 1:1», — наводить слова Юрчишина UA-Футбол.