«Динамо» у нервовому матчі перемагає «Карпати»

Динамо Київ 11 Березня, 21:59 653
«Динамо» у нервовому матчі перемагає «Карпати» | 19-27
Львівські «Карпати» не зуміли втримати перевагу, якою заволоділи ще у першому таймі, і програли команді Сергія Реброва.

На старті поєдинку активність проявили обидві команди. Спочатку швидка контратака “Карпат”, яку зірвав Антунеш, потім відповіло “Динамо”. Олег Гусєв виконав навіс до штрафного майданчика на Гармаша, але удар у Дениса не вийшов. Підопічні Сергія Реброва продовжили атакувальні дії. Чудову нагоду для взяття воріт змарнував Ярмоленко. Сам же Андрій її розпочав. Протягнув м'яч по правому флангу, віддав на Гусєва, Олег елегантно перевісив над двома захисниками Ярмоленку, але Андрію не вийшло завдати влучного удару. Чергову атаку “біло-синіх” не вдалося успішно завершити Гусєву. Після хорошого обіграшу із Антунешом Олег завдав удару — повз штангу пролетів м'яч.

Близько двадцятої хвилини “Карпати” організували штурм воріт “Динамо”. Дуже нервові епізоди витримав Олександр Шовковський та захисники киян. Усе розпочалося із позиційної атаки, яку зупинив Драговіч, потім кутовий, але, на щастя, чітко у моменті зіграв наш воротар.

Як і очікувалося, “Карпати” отримають сьогодні шалену підтримку. Публіка завела своїх улюбленців, і на куражі львів'яни відкрили рахунок. Кадимян на лівому фланзі атаки знайшов щілину між двома захисниками “Динамо” і віддав передачу на Чачуа, а той вже без проблем переграв Шовковського - 1:0.

Після пропущеного голу знову прокинулося “Динамо”. Віталій Буяльський увірвався до штрафного на позицію, із якої потрібно розстрілювати ворота, але цього він не зробив. Потім удару завдав Гармаш — стійка врятувала “Карпати”. На останніх хвилинах гри ворота киян врятував Андрій Ярмоленко. Після вдало використаного кутового удару “левами”, здавалося, м'ячу вже діватися нікуди, але Ярмоленко практично із порожніх воріт виніс його.

Здавалося, після перерви “Динамо” кинеться на ворота суперника і зможе вирівняти ситуацію, проте “Карпати” грамотно розташовувалися в обороні , чим і не дозволили створити чогось серйозного. На 50-й хвилині після подачі від кутового удар головою завдав Віда, потім до м'яча приклався Мігель Велозу, але удар у нього відверто не вийшов.

Організувавши декілька наступів на ворота Мисака, “Динамо” все ж таки добилося успіху. Зрівняв рахунок Лукаш Теодорчик, у своєму стилі відправивши м'яч у ворота відразу першим дотиком перед самим воротарським майданчиком.

На 61-й хвилині господарі поля мали чудовий шанс знову повести у рахунку, проте Павло Ксьонз не зумів виконати передачу на Кадимяна належним чином.

Не реалізувавши свого моменту, “Карпати” пропустили гол. Дуже класно розібралися у ситуацій Гармаш та Ярмоленко. Денис витягнув на себе декількох захисників суперника, віддав хитру передачу на Андрія, а той вже у своєму стилі лівою ногою забив другий гол “біло-синіх”.

Незадовго після другого взяття воріт Андрій Ярмоленко із непоганої позиції виконав навіс до штрафного суперника, але Мисак зіграв надійно на виході.

Приблизно за 10 хвилин до фінального свистка Андрій Ярмоленко на швидкості вийшов практично один на один із голкіпером “Карпат”, але вирішив перекласти м'яч під праву ногу, що для нього не типово, і у підсумку захисники суперника нейтралізували черговий небезпечний момент біля своїх воріт.

У підсумку матч вийшов досить результативним та наповненим хорошою грою з обох сторін.

«Карпати» Львів - «Динамо» Київ 1:2.

Голи: Чачуа 27, - Теодорчик 55, Ярмоленко 64.

«Карпати»: Мисак, Гітченко, Пластун (К), Мірошніченко, Костевич, Чачуа (Кравець), Худоб᾿як, Ксьонз (Кожанов), Кадимян, Карноза (Окечукву), Бланко-Лещук

«Динамо»: Шовковський (К), Велозу, Антунеш, Драгович, Ярмоленко, Гармаш (Оріховський), Гусєв (Яковенко), Віда, Буяльський, Хачеріді, Теодорчик (Бєсєдін)