Ахмед Алібеков: «Була пропозиція від «Шахтаря», але я обрав «Динамо»

Динамо Київ 13 Березня, 19:34 835
Ахмед Алібеков: «Була пропозиція від «Шахтаря», але я обрав «Динамо» Фото: www.fcdynamo.kiev.ua
Півзахисник «Динамо» U-19 в інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився емоціями від переможного матчу над «Шахтарем», розповів про свій перехід в «Динамо», а також розкрив секрет успішності школи запорізького «Металурга».

- Я вважаю, що ми сьогодні повністю переграли «Шахтар» і тільки хороші враження від гри, адже ми обіграли з розгромним рахунком принципового суперника.

Цієї зими тебе запросили в «Динамо». Які у тебе були емоції? Чи відразу погодився?

- Було присутнє якесь хвилювання, але загалом був тільки радий цій пропозиції. Не відразу, звичайно, спочатку все добре обміркував з татом і після погодився вже.

Чи були пропозиції для продовження кар'єри, окрім «Динамо»?

- Була пропозиція з «Шахтаря», але обговоривши все і зваживши, обрав «Динамо».

Чи спілкувався до переходу в «Динамо» з кимось із колишніх гравців «Металурга»?

- Лише коли хлопці приїжджали в Запоріжжя, тоді і спілкувалися.

Чи сильно відрізняється підготовка команди «Металурга» від «Динамо»?

- Відрізняється, звичайно. В першу чергу, напевно, це присутність конкуренції в команді, більше ігрової дисципліни і вищі вимоги.

Як тобі в «Динамо»? З хлопцями швидко здружився?

- Все подобається. Так, з хлопцями швидко здружився, всі добре прийняли.

Як тобі працюється під керівництвом іспанських тренерів? Чи швидко знайшов спільну мову з тренерським штабом?

- Звісно, спочатку було важкувато, але зараз вже легше, звикаю. Працювати з іспанцями подобається і спільну мову з тренерським штабом знайшли майже відразу.

Збір в Іспанії проходив разом з першою командою, відчував, що тренери першої команди стали приділяти вам більше уваги? Отримував від цього додаткову мотивацію?

- Тренери першої команди приходили на матчі, звичайно, від цього отримував велику мотивацію, хотілося себе показати з найкращого боку.

Нещодавно дебютували Рудько, Яремчук, Бєсєдін, Оріховський. Їх приклад дає додаткову мотивацію працювати і привернути до себе увагу Сергія Реброва?

- Звісно, коли бачиш, що молодим хлопцям дають шанс грати за першу команду, отримуєш більшу мотивацію працювати і прогресувати, щоб отримати і свій шанс.

«Металург» славиться своїми вихованцями. У чому секрет успішності школи «Металурга»?

- Ну, вважаю, що секрет успішності «Металурга» в тому, що в школі працюють дуже хороші тренери і навіть не дивлячись на те, що в останні роки не найкращі умови для тренувань, вони виховують гідних футболістів.

Як ти ставишся до ситуації, яка сталася з «Металургом»? Адже клуб зник з футбольної карти України, припинивши своє існування...

- Прикро, звичайно, що команди вже немає, коли тільки дізналися про проблеми клубу, навіть не вірилося, що все дійде до зникнення команди.

Розмовляла Анастасія Мельник