«Наші за кордоном»

Динамо Київ 15 Березня, 09:10 883
«Наші за кордоном»   | 19-27
Неймовірний гол Коноплянки, Мілевський знову забиває, а також дебют Прийми у складі «Фрозіноне». Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Євген Коноплянка («Севілья»)

Всі пам′ятають неймовірний матч Коноплянки проти «Реала», але після того Коно начебто згас, втратив місце в основі, а Емері став більше довіряти іншим гравцям. Але матч проти Вільярреалу став для нашого півзахисника одним з кращих у футболці «Севільї».

У першому таймі Коноплянка віддав ідеальну передачу на Гамейро, який просто зобов′язаний був забивати, але з убивчої позиції промахнувся. Зоряний час українця настав вже у другомі таймі, коли спочатку він асистував під час другого голу, який захисник зрізав у свої ворота. Так, результативну передачу Жені не запишуть, але його гострий простріл на Гамейро змусив захисника помилитись.

Ну а за рахунку 2:2 Женя метрів з 30-35 пробив прямо у ліву для голкіпера дев′ятку, та так пробив, що Ареало тільки поглядом провів м′яч. Через п′ять хвилин Женю змінили, і як вияснилось вже потім, у Коноплянки травма ноги, і за попередніми прогнозами лікарів, він пропустить 2-3 тижні. Бажаємо якнайшвидшого відновлення! Ну а поки що «Севілья» йде на п′ятій сходинці, однак відстань до «Вільярреалу» становить тільки п′ять пунктів. Наступний матч команда Коноплянки зіграє против «Реалу», але українця на полі ми не побачимо.

Юнес Беланда («Шальке»)

«Шальке» разом з Беланда програв одну з найважливіших зустрічей у другому колі. «Герта» яка йшла на третьому місці, випереджала «гірників» лише на одне очко, і у разі перемоги, «Шальке» піднялися би до першої трійки, але «Герта» вдома без особливих проблем виграла 2:0, а «Шальке» пропустив вперед ще й «Борусію М».

Що стосується Юнеса, то мароканець зіграв усі 90 хвилин, наніс один удар по воротах, двічі порушив правила, та стільки ж змусив порушувати правила на собі, а точність передач була на межі 80%, що досить непогано. Наступний матч «Шальке» зіграє якраз проти «Борусії М.».

Артем Кравець і Борис Тащи («Штутгарт»)

Наші легіонери в «Штутгарті» вийшли у другому таймі за рахунку 3:1 не на користь «Штутгарта» і хоч вони і не забили, але були досить активними, та разом з командою змогли врятувати матч, який закінчився 3:3.

Особливо хотілося б відмітити гру Бориса, який часто брав на себе гру, навіть двічі пробивав по воротах. Наступний матч «Штутгарт» зіграє з «Байером».

Василь Прийма («Фрозіноне»)

Ну ось, нарешті це сталося! Василь Прийма вийшов у старті! В це вірилося дуже слабко, адже у «Фрозіноне» захисників дуже багато захисників, а Василь особливою довірою не користується у тренера, та ще й після травми, але травми + дисквалифікації основних оборонців «Фрозіноне» змусили тренера виставити Василя на поле.

Прикро, що «Фрозіноне» програв, тим паче, що поступився одному з конкурентів за виживання, але гра Прийми досить приємне враження склала. У першому таймі українець дуже самовіддано грав у захисті, і навіть в одному із епізодів розбив голову собі, тому решту матчу бігав з пов′язкою на голові.

Італійська преса досить позитивно оцінила гру Прийми, відмітивши прекрасне бачення поля, а також відмінні дальні передачі українця. До речі, за точністю саме дальніх передач він був найкращим з польових гравців, сім із дев′яти його пасів були точними.

Денис Олійник («Віттес»)

«Вітесс» програв у принциповому матчі «Фейєнорду» 0-2, та опустився на сьому сходинку турнірки, пропустивши вперед «Ераклес». Олійник весь матч провів у запасі.

Наступний матч «Вітесс» зіграє проти «Гронінгена», який програв останні п′ять матчів у чемпіонаті.

Руслан Малиновський («Генк»)

Малиновський знову асистує, а «Генк» перемагає «Остенде»! Руслан провів черговий якісний матч у складі своєї команди, віддавши асист на Бейли, який подвоїв перевагу «Генку». Матч закінчився перемогою команди Малиновського 4:1, таким чином «Генк» завершив першу частину чемпіонату на п′ятому місці. Далі шість кращих команд будуть грати між собою у два кола, а там буде зрозуміло, хто стане чемпіоном країни, ну а хто отримає путівки до єврокубків

Сергій Болбат («Локерен»)

«Локерен» всі свої завдання вже давно виконав і на матч проти «Сент Труйдена» виходив без особливої мотивації. Гра вийшла не дуже цікавою, та закінчилась внічию 1:1, а «Болбат» вийшов на поле на 78-й хвилині.

Олександр Воловик («Левен»)

А ось Воловик разом зі своїм «Левеном» все ж таки відправляється до Другої Ліги. «Левен» вдома програв «Брюгге» 0-1, але шанси залишитись у Вищій лізі були досить високими, адже «Вестерло» мав обіграти «Васланд Беверен», і нажаль для «Левена», у тому матчі була зафіксована перемога саме «Вестерло» 1:0.

Ну а сам Воловик участі у матчі не брав, хоча був у заявці на гру.

Денис Бойко («Бешикташ»)

Денис традиційно не грає в чемпіонаті, а його «Бешикташ» переміг «Різеспор» 1:2, та продовжує триматися за спиною «Фенербахче», маючи гру в запасі.

Наступний матч «Бешикташ» зіграє проти «Трабзонспора».

Владислав Кулач («Ексішехірспор»)

Нарешті і Владислав Кулач проявив себе з найкращої сторони! Наш гравець, який виступає за «Ексішехірспор» провів один з кращих матчів у складі своєї команди. Влад був дуже активний в атаці, декілька разів пробивав по воротах, а на самому початку зустрічі віддав результативну передачу на Чіфтчі, який відкрив рахунок у матчі.

Кулача змінили у середині другого тайму, а матч закінчився бойовою нічиєю 3:3. Ще в одному епізоді Кулач отримав жовту картку.

Олексій Гай ( Габала»)

Цього разу не можна пройти повз гру Олексія Гая, який за чотири дні забив три голи за свою «Габалу». Спочатку Олексій зробив дубль у матчі кубку Азербайджана, який допоміг «Габалі» перемогти 5:1, а в чемпіонаті Гай знову забив, але цього разу вже «Габала» програла 1:2 та залишилась на третій сходинці турнірки.

Євген Селін («Платаніас») та Андрій Цуріков («Левадіакос)

«Левадіакос» Андрія Цурікова ще мав теоретичні шанси на потрапляння до зони Ліги Європи, але команда Євгена Селіна перекреслила всі сподівання на такий результат.

«Платаніас» просто домінував на полі, та без особливих проблем переміг 0:3 та обігнав «Левадіакос» у турнірній таблиці. Селін відіграв усі 90 хвилин на полі, та був справжньою стіною в захисті, а ось Цурікову дали шанс лише у другому таймі.

Обидві команди розмістилися в середині таблиці, та особливих завдань вже перед ними не стоїть. До кінця чемпіонату лише чотири тури.

Кирило Ковальчук ( «Каршияка»)

«Каршияка» програє, та залишається на останньому місці, а Ковальчук вкотре просидів на лаві для запасних та свого шансу не отримав.

Наступний матч для «Каршияки» є дуже важливим, адже відстань від рятівного місця вже шість балів і перемагати треба обов′язково.

Дмитро Льопа та В’ячеслав Чурко («Академія Пушкаша»)

«Академія Пушкаша» провела два матчі, в одному з них українці були дуже активні. Якщо Чурко знову забив, та був дуже активний, то Льопа відзначився лише вилученням, та матч проти «Ференцвароша» пропустив.

В середу «Академія Пушкаша» виграла 2:1 у «Пакша», а ось на вихідних вже без Льопи у складі була зафіксована поразка 4:0. Чурко у тій зустрічі зіграв усі 90 хвилин, але відзначився лише жовтою карткою.

Євген Павлов («Вашаш»)

Павлов вийшов на поле за свій «Вашаш» у другому таймі матчу проти «Пакша», але допомогти команді не зміг. Врешті-решт «Вашаш» знову програє та залишається у зоні вильоту.

Наступний матч команда Павлова зіграє проти «Ференцвароша», який вже достроково став чемпіоном країни.

Віталій Балашов («Вісла)

«Вісла нарешті перемагає! Шкода, що наш Віталій Балашов у цьому матчі особливо нічим команді не допоміг, адже з′явився на полі на 85-й хвилині коли рахунок вже був 2:4 на користь «Вісли та просто допоміг команди втримати потрібний результат.

Наступний матч Вісла проведе проти Ягелонії.

Андрес Ескобар ( «Мільйонарос»)

Ескобар та його команда матчів не проводили. Наступна гра «Мільйонароса» запланована на 21 березня.

Артем Мілевський ( «Конкордія»)

Мілевський продовжує феєрити в Румунії! На тижні Артем допоміг команді вдома обіграти «Динамо» Бухарест у першому матчі кубку Румунії 3:0. Артем відкрив рахунок у матчі, а у другому таймі асистував партнеру по команді, вдало головою скинувши м′яч після подачі з кутового.

Ну а в чемпіонаті Артем знову асистував, а його «Конкордія» обіграла «Університатю Крайова» 1:0. Так, Артем ще в поганій фізичній формі, але його гра не може не радувати, а те з яким бажанням він грає на полі дає надію, що ми ще побачимо Мілю в його кращій формі.

Євген Селезньов ( «Кубань»)

Женя Селезньов, який отримав багато критики за свій перехід до «Кубані», забив свій перший гол. Щоправда, гол лише з пенальті, але це не так важливо, головне, що впевнено реалізував свій шанс, а команда виграла 2:0.

Дьємерсі Мбокані («Норвіч»)

Мбокані знову отримав лише 25 хвилин, та команді особливо допомогти не зміг, та й його вихід не був направлений на посилення атаки, адже «Норвіч» грав 0:0 з «Манчестер Сіті та всіма силами намагався втримати цей результат.

Гра так і закінчилась 0:0, але це очко не допомогло «Норвічу» піднятися із зони вильоту.

Марко Девіч («Рубін»)

Ну і не забудемо про точний удар Марко Девіча, який не допоміг «Рубіну», але гол у ворота «Зеніта» дорогого вартий. Нагадаю, що «Рубін» програв 4:2.