«Манчестер Сіті» - «Динамо» 0:0. Дива не сталося

Динамо Київ 15 Березня, 23:41 595
«Манчестер Сіті» - «Динамо» 0:0. Дива не сталося | 19-27
Показали, що не гірші, але пройти не змогли – «Динамо» у гостях здобуває лише нічию, «Манчестер Сіті» проходить далі.

У першому таймі Пеллегріні був змушений провести дві заміни: на 7-й хвилині капітан «МанСіті» Компані покинув поле через травму, на 23-ій команда втратила Отаменді з тієї ж причини. «Динамо» грало досить щільно, розуміючи, що пропустивши, мізерні шанси стануть ще більш примарними. До середини тайму володіння м’ячем було на користь господарів, в цілому за першу частину показники «Динамо» були кращими. А от ударів по воротах майже не побачили. На перерву пішли за рахунку 0:0.

На другий тайм Сергій Ребров приготував несподіванку: замість Теодорчика на полі з’явився Гонсалес, а Ярмоленко змістився в центр нападу. Але у нападі трохи краще почало складатися в суперників. На 61-ій хвилині від удару Наваса врятувала лише поперечина. Відповіли динамівці за 3-и хвилини: Ярмоленко обійшов Мангаля, але поцілив прямо в руки Харта. До середини тайму гра вирівнялась, а от під кінець втома «біло-синіх» вже давалася взнаки. Двічі Шовковський врятував свої ворота, позитивно відзначився і Євген Хачеріді, який після помилки Сидорчука вдало підстрахував команду.

Голів у матчі так і не було. На жаль, «Динамо» залишає цьогоріч Лігу чемпіонів, гідно відігравши матч-відповідь, змагаючись до фінального свистка. Варто подякувати динамівцям за єврокубкову весну у головному клубному турнірі, яку вже давно не бачили у Києві.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Манчестер Сіті» - «Динамо» 0:0 (перший матч 1:3)

Попередження: Отаменді, 19 – Антунеш, 22; Гармаш, 57

Склади команд

Манчестер Сіті: Харт, Кліши, Отаменді (Демікеліс, 23), Компані (Мангаля, 7), Сабалета, Фернандіньо, Фернандо, Сілва (Стерлінг, 79), Туре, Навас, Агуеро.

Запасні: Кабальєро, Стерлінг, Коларов, Боні, Мангаля, Демікеліс, Гарсія.

Динамо: Шовковський, Велозу, Антунеш, Драгович, Ярмоленко, Гармаш (Сидорчук, 64), Гусєв (Яковенко, 62), Віда, Буяльський, Хачеріді, Теодорчик (Гонсалес, 46).

Запасні: Рудько, Сілва, Яковенко, Сидорчук, Корзун, Гонсалес, Макаренко.