Ярмоленко та інші зірки футболу підтримали акцію «Година Землі»

Динамо Київ 16 Березня, 16:46 514
Ярмоленко та інші зірки футболу підтримали акцію «Година Землі»
Роберт Левандовскі, Еден Азар, Марко Ройс, Андрій Ярмоленко та інші зірки футболу закликали громадськість приєднатися до акції «Година Землі».

В ході акції «Година Землі» мільйони людей з більш ніж 170 держав погасять на одну годину світло в знак солідарності з ідеалами захисту власної планети. Цього року провідні футболісти Європи підтримають кампанію партнера УЄФА в галузі благодійництва - Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), який привертає увагу до проблем охорони навколишнього середовища.

За інформацією офіційного сайту УЄФА, Роберт Левандовскі, Еден Азар, Андрій Ярмоленко, Роберто Сольдадо і багато інших запросили вболівальників приєднатися до акції, записавши наступне звернення: «Вимкніть світло на одну годину в суботу 19 березня, на «Година Землі». Приєднайтесь до мене і мільйонів людей і забийте гол за збірну планети! Використовуйте свою енергію, щоб запобігти зміні клімату. І не обмежуйтеся однією годиною».

УЄФА підтримує «Година Землі» з 2009 року, і з радістю записав заклик футболістів, який зможе побачити вся планета. Управління за впливом на навколишнє середовище є важливим елементом програми соціальної відповідальності та сталого розвитку як для УЄФА, так і для майбутнього ЄВРО-2016 у Франції.