Василь Сачко: «Ворскла» буде не просто існувати, а й процвітати»

Футбол України 19 Березня, 23:48 543
Василь Сачко: «Ворскла» буде не просто існувати, а й процвітати»
Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко прокоментував виїзну перемогу своєї команди у матчі 19-го туру Ліги Парі-Матч проти «Металіста».

- Перед командою на сьогодні було поставлене чітке завдання здобути три очки. Я задоволений їх ставленням до гри, що відбувається на полі. Думаю, що перемогу здобули заслужено.

- Який з матчів дався складніше: поєдинок першого кола, або ж сьогоднішній?

- Я не можу сказати, що сьогодні було просто, незважаючи на рахунок. Ми пропустили гру з Запоріжжям, не були в тонусі, хоч і перші матчі зіграли проти «Шахтаря». Я переживав за гру, хоч і не сумнівався в перемозі. Хлопці гідно проявили себе. А порівнювати ці дві гри не можна - вони зовсім різні за напруженням: був трохи інший час, інші завдання стояли перед командою, погодні умови були іншими. Як би там не було, «Металіст» - це бренд, на нього завжди потрібно налаштовуватися відповідним чином. Я вірю, що важкі часи для харківського клубу пройдуть, тим більше, знаю наставника, бачу дуже непоганих молодих гравців. На все свій час, потрібно пройти і цей етап.

- Ваш колектив зазнав кадрові зміни, але не втратив свій стиль гри, на відміну від інших клубів. Також у вас є певна перевага для проходу в єврокубки. Чи є завдання від керівництва потрапити в європейські змагання?

- Безумовно, керівництво ставить перед нами завдання виступити не гірше, ніж в минулому сезоні. Ми спробували свої сили в Європі, хоч досвід пройшов не гладко. У нас є проблеми, але всі вони вирішуються. Спасибі нашим керівникам, які створюють всі умови для життєдіяльності клубу, і вирішують всі труднощі, які виникають перед командою. Я думаю, що полтавська команда буде не просто існувати, а й процвітати. Вчора, наприклад, нам було дуже приємно побути на базі «Металіста» (там грав дубль). Ми знаємо, які люди це все створювали, скількох зусиль це коштувало. Відрадно усвідомлювати, що у нас зараз теж багато уваги приділяється дитячому футболу, щоб клуб розвивався. Наш президент ставить у пріоритет виховання не просто футболістів, але і людей, які будуть любити свій клуб, своє місто, свою країну. Мені приємно працювати в такому колективі. Тому, будемо рухатися тільки вперед, - цитує Сачка офіційний сайт «Металіста».

Нагадаємо, що в 19 турі Ліги Парі-Матч «Ворскла» на виїзді розромила «Металіст».