Сергій Журавльов: «П'ятьма-шістьма тисячами глядачів завести команду складно»

Динамо Київ 20 Березня, 10:08 442
Сергій Журавльов: «П'ятьма-шістьма тисячами глядачів завести команду складно»
Екс-гравець «Динамо» та «Зорі» - про сьогоднішній матч своїх колишніх команд.
«У порівнянні з осінню «Зоря» стала трохи слабшою. Однак у Києві луганчани битимуться. Не лише за себе, а й за «Шахтар». Це розуміють усі. Хоча власна мотивація теж велика, адже настільки хороша нагода посісти третє місце у луганців може з’явитися не скоро.

Натомість на динамівців поразка в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від «Манчестер Сіті» вплинути не повинна. Кияни змирилися з тим, що шансів у них немає ще до вильоту в Англію. І грали відповідним чином. А проти «Зорі» треба демонструвати агресію. На мій погляд, проти таких суперників як луганчани чи «Карпати» динамівцям грати навіть важче, ніж проти «МанСіті». Бо ці команди орієнтуються в зустрічах з лідерами найперше на бійцівські риси, б’ються на полі в буквальному розумінні слова. Тому чимало залежатиме від того, як Реброву вдасться налаштувати команду. А ще від того, чи підтримає динамівців публіка. Бо п’ятьма-шістьма тисячами глядачів завести команду складно.
На мій погляд, зараз настав той період, коли варто частіше довіряти українським гравцям, а не легіонерам. Практика показує, що іноземці викладаються сповна лише в єврокубках. Там вони себе продають. А в Україні мотивації у них менше. Зрештою, навіть на максимумі такі гравці як Велозу чи Антунеш вище голови стрибнути не здатні. Ми довго очікували, коли ж вони нарешті виправдають аванси. Але марно. То їхній реальний ігровий рівень, ліпше грати вони не здатні.

Вважаю, що граючи вдома, «Динамо» має більше шансів перемогти. Проте результат може бути найнепередбачуванішим. «Зоря» має кілька справді непоганих футболістів, з якими можна досягати результату», — наводить слова Журавльова UA-Футбол.