Сергій Рибалка має шанси відновитися до гри з «Шахтарем»

Динамо Київ 21 Березня, 15:03 458
Сергій Рибалка має шанси відновитися до гри з «Шахтарем»
​Травма, отримана півзахисником нашого клубу Сергієм Рибалкою в першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів проти англійського «Манчестер Сіті», зажадала від медичного динамівського штабу всебічного аналізу і навіть залучення спеціаліста з Бразилії.

- Сергій Рибалка проходить курс консервативного лікування і паралельно інтенсивно тренується. З його проблемою ми розібралися самі і поки вирішили не везти його в Німеччину. Ми додатково продіагностували нашого футболіста і з'ясували проблему - у Сергія неприємність з паховими кільцями. Проблема не гострого характеру, хронічна, яка тривалий час розвивалася і зараз проявилася в результаті навантажень і перенесеної гострої м'язової травми.

Раніше його не намагалися лікувати консервативно, оскільки проблема була глибоко прихована і не проявляла себе, а яскраво проявилася тільки зараз. У його лікуванні нам допомагає бразильський фізіотерапевт, якого рекомендував Жуніор Мораес. Ми тісно співпрацюємо, у нього американська школа фізіотерапії і специфічна бразильська. Дуже цікавий, грамотний фахівець, який працює професійно, словом, ми дуже задоволені. Разом з ним ми розробили програму по реабілітації Сергія.

До цього бразильський фізіотерапевт займався з Мораесом і довів його до загальної групи. У Рибалки ж багатогодинні заняття: бігова робота на полі, в тренажерному залі, басейні, фізіотерапія, консервативна терапія – усе в комплексі. Він пропустить обидва матчі збірної України – протягом усього цього періоду гравець буде інтенсивно лікуватися. Для одужання йому знадобиться щонайменше два-три тижні. Спробуємо підвести його до матчу з «Шахтарем».

Що стосується операції, її він і так завжди встигне зробити. Якщо консервативне лікування не дасть результатів, тоді постане питання про хірургічне втручання», - розповів офіційному сайту «Динамо» Київ клубний лікар Леонід Миронов.