Україна - Кіпр. Аншлагу таки бути

Збірна України 23 Березня, 12:32 599
Україна - Кіпр. Аншлагу таки бути
Станом на понеділок на матч Україна - Кіпр було продано вже 25 тисяч квитків (місткість стадіону «Чорноморець» - 34 164 особи), у четвер на трибунах очікується аншлаг.

Одесити купують відразу по 10-15 квитків для себе і друзів з інших міст. При цьому вранці біля віконець спокійно, ажіотажу не спостерігалося.

Тим часом на самому полі стригли газон. Спеціальними кілочками співробітники стадіону відзначали місця, де збита трава, і засівали нову. За словами робітників, покриття стадіону відновлюють після кожного матчу, тому зараз можна обмежитися лише косметичними роботами.

У Нацполіціі повідомили, що крім звичайного числа патрульних в парку Шевченка, де знаходиться стадіон, в день гри чергуватимуть ще 460 чоловік. Додаткові заходи безпеки обіцяють і працівники стадіону. У ФФУ відзначають: якщо зустріч з Кіпром пройде успішно, Одеса і надалі зможе приймати у себе матчі збірної.

Очікується, що на матч національної команди до Одеси приїдуть вболівальники з різних міст України. При цьому іноземних гостей очікують не більше 50 осіб. Українські ультрас готують плакати і планують марш по місту, повідомляє segodnya.ua.