Артем Путівцев: «Я зроблю все, щоб скористатися шансом у збірній»

Збірна України 23 Березня, 12:57 621
Артем Путівцев: «Я зроблю все, щоб скористатися шансом у збірній» Фото: footboom.com
Гравець польської «Термаліки» Артем Путівцев розказав про свій виклик у збірну України.

У перший день нинішнього тренувального збору національної команди країни Михайло Фоменко повідомив про додатковий виклик двох захисників - Євгена Селіна з грецького Платаніаса і Артема Путівцева з польської Термаліки. «Український поляк» лише у вівторок після обіду з'явився в тренувальному таборі «синьо-жовтих», розповівши про виклик до збірної і польський етап кар'єри в інтерв'ю sportarena.com.

«Все добре, скаржитися взагалі немає приводів. Багатьох хлопців я знав по молодіжній збірній. А з ким не перетинався в «молодіжці», то пам'ятаю по іграх в чемпіонаті України один проти одного. Тому зустріч з усіма пройшла добре.

«Запрошення у збірну України? Це стало для мене дуже несподіваним фактом, і я був дуже приємно здивований. У понеділок, напевно, о п'ятій або шостій годині вечора мені подзвонили з клубу і повідомили про виклик до збірної. Зізнаюся, спочатку я не повірив - тут же заглянув в інтернет і переконався в цьому, відшукав там новину про мій виклик. А незабаром мені надійшов дзвінок від представника нашої збірної, котрий остаточно розвіяв всі сумніви».

«Мені працівники клубу сказали, що їм дуже приємно за мій виклик до збірної. В цілому, це й не дивно. Я читав десь, що став першим гравцем в історії Термаліки, якого запросили в національну команду своєї країни. Правда, в клубі мене відпустили з проханням берегти себе, так як у команди попереду вирішальні матчі за потрапляння в першу вісімку турнірної таблиці, яка продовжить боротьбу за медалі чемпіонату Польщі.

Берегти я себе не збираюся, це однозначно. Для мене величезна честь - бути в збірній. Спасибі тренерському штабу Михайла Івановича Фоменка за запрошення і за те, що звернули на мене увагу. Це величезний шанс для мене», - зазначив Путівцев.

«Хвилювання? Так, є, і це хвилювання дуже приємне. Для мене це новий виклик, новий шанс. Упевнений, кожен футболіст мріє про те, щоб потрапити в національну збірну. Я зроблю все, щоб цим шансом скористатися».
«Я ні крапельки не шкодую про переїзд в Польщу, навіть якщо і не говорити про виклик до збірної. Це був мій свідомий вибір. Зараз мені в Польщі вже легше, ніж було спочатку. Знайомлюся з мовою, знайомлюся з місцевим чемпіонатом. Можу сказати, що польська національна першість - дуже цікавий і захоплюючий турнір, в ньому є хороші команди і різні гравці. Напевно, я навіть радий тому, що виявився в ньому, ставши гравцем такої амбітної команди як Термаліка», - резюмував новачок збірної нашої країни.