Денис Бойко: «Адаптація у Туреччині проходить складно»

Футбол України 23 Березня, 16:59 703
Денис Бойко: «Адаптація у Туреччині проходить складно»
28-річний голкіпер, який минулого уїк-енду дебютував у чемпіонаті Туреччини, розповів про своє нещодавнє пошкодження та про адаптацію в «Бешикташі».

«Почуваюся відмінно. На щастя, ушкодження виявилося не настільки серйозним, як здавалося спочатку. Слава Богу, все обійшлося. Думаю, вже сьогодні (розмова відбулася у вівторок вдень - авт.) буду тренуватися в загальній групі разом з усіма хлопцями.

Безумовно, для мене це був дуже важливий матч (у чемпіонаті Туреччині з «Антальяспором». - Прим. ред.). Думаю, для мене буде плюсом, що команда не пропустила і я зіграв досить-таки впевнено. Сподіваюся, цей поєдинок стане для мене певним поштовхом для завоювання місця в основному складі «Бешикташа».

На даний момент така ситуація. Є думка головного тренера, який бачить основним голкіпером Толгу Зенгіна, і з ним потрібно рахуватися. У мене на цей рахунок своя думка, але головна моя задача - виходити на кожне тренування і працювати, доводячи своїми діями на футбольному полі, що я не просто так прийшов в цю команду і заслуговую стати першим номером «Бешикташа».

Так, перший матч (дебютна гра за «Бешикташ» в Кубку Туреччини. - Прим. ред.) вийшов поганим. У пресі, наскільки я міг прочитати, не звинувачували, а висловлювали підтримку. Те ж робили і фанати клубу. Хоча, звичайно, не обійшлося і без критики, оскільки в матчах на Кубок Туреччини я допустив ряд помилок. Але приємно, що після цих ігор підійшов головний тренер і підтримав. Сказав: «Краще погано почати в новому клубі, але добре закінчити».

Я розумію, що адаптація ще не завершена. У Туреччині все зовсім по-іншому. Тому адаптація проходить складно. Якщо чесно, думав, що все станеться набагато швидше. Але, слава Богу, крок за кроком приєднуюсь до колективу, і стає трохи простіше», - розповів Бойко в інтерв'ю Sport.ua.