Артем Путівцев: «Я вдячний тренерському штабу за те, що звернув на мене увагу»

Збірна України 24 Березня, 09:49 571
Артем Путівцев: «Я вдячний тренерському штабу за те, що звернув на мене увагу» Фото: footboom.com
Колишній футболіст «Іллічівця», донецького «Металурга» і «Металіста», який отримав виклик в національну збірну на початку цього тижня, напередодні товариського матчу з Кіпром дав інтерв'ю кореспонденту «Спорт Експрес» в Україні».

- Які думки у вас були, коли дізналися про виклик до лав національної збірної?

- Перш за все, величезна радість. Про це мені повідомив співвітчизник Володимир Коваль, який також виступає в «Термаліке». Зателефонувавши мені, він сказав: «Тебе можна привітати?». «З чим?» - запитав я. Ось тоді і дізнався, що мене викликали в збірну України.

Спочатку я в це не повірив, тому заглянув в інтернет. Прочитавши інформацію на одному сайті, вирішив зайти на інший. У те, що відбувається, не міг повірити до тих пір, поки мені не зателефонував адміністратор збірної. Він сказав, що мене дійсно викликають в національну команду і вже завтра чекають у її розташуванні. Ось тоді я остаточно зрозумів, що їду в збірну України. До сих пір відчуваю позитивні емоції.

- Запрошення в головну команду країни - новий виток в кар'єрі. Емоції стримувати вдається?

- Так. Хоча присутнє хвилювання. Приємне хвилювання. Напевно, я все ще повністю не усвідомлюю, що перебуваю в головній команді країни, адже все сталося настільки несподівано! Самі посудіть: тільки добу назад дізнався про запрошення, зібрав речі, прилетів і тут же потренувався в збірній.

- Що сказав вам Михайло Фоменко як новому гравцеві і можливому дебютанту?

- З ним ще не було розмови. Ми тільки привіталися перед тренуванням.

- На першому для себе тренуванні в національній команді щось нове для себе почерпнули?

- Видно напрацювання головного тренера. Тренування було досить інтенсивним, насиченим і разом з тим цікавим. Ми приділяли увагу ігровим вправам.

- Ви зараз граєте в Польщі. Україна і Польща раніше неодноразово опинялися в одній відбірковій групі чемпіонатів світу, а також проводили між собою товариські матчі. Цього року їм доведеться зустрітися на Євро-2016 як суперникам по одній групі. Що думають про це поляки?

- Важко відповісти на це питання. Я ще не настільки добре знаю польську мову, щоб читати місцеву пресу.

- Чи згадують поляки вдало проведений спільно з Україною Євро-2012?

- Іноді з хлопцями по команді про це говоримо. Знаю, що фінальну частину континентальної першості в Польщі брали чотири міста - Варшава, Познань, Вроцлав і Гданськ. Зовсім недавно, до речі, ми грали на Гданському стадіоні «Лехії», який мені сподобався. У загальній же складності мені пощастило зіграти на двох стадіонах Польщі, де проводилися ігри Євро-2012 - крім Гданська, був ще і в Познані.

- Які думки з приводу вашого майбутнього в збірної України?

- Загадувати наперед не хочу. Я вдячний тренерському штабу за те, що звернув на мене увагу. Спробую зарекомендувати себе з кращого боку і скористатися наданим шансом. Хотілося б, щоб цей збір в головній команді країни був для мене не останнім.