Хрістакіс Христофору: «Ми детально вивчили збірну України»

Збірна України 24 Березня, 10:48 405
Хрістакіс Христофору: «Ми детально вивчили збірну України»
На передматчевій прес-конференції наставник збірної Кіпру поділився своїми думками про майбутню гру, висловивши жаль про відсутність можливості познайомитися з Одесою.

- Дуже важливо, щоб ми постали завтра енергійними і повними сил. У попередніх іграх Кіпр виглядав не зовсім впевнено. Зараз ми працюємо на перспективу. Ми хочемо використовувати роботу останніх років і зробити крок вперед.

Зараз в нашій команді зібрані хороші гравці, але все ж декількох класних виконавців на деяких позиціях не вистачає. Проте ми сподіваємося, що нинішнє поєднання гравців буде в майбутньому матчі вдалим.

Ми знаємо, що настільки ж ретельно, в тому числі і через матч з нашою командою, збірна України готується до Євро-2016. Тому хотіли б подякувати Федерації футболу України за пропозицію провести такий поєдинок напередодні європейської першості.

- Збірні України та Кіпру зустрічалися між собою двічі. У цих матчах були зафіксовані перемога кіпріотів і нічия. Чи знали ви про таку статистику і який ваш рецепт перемоги в майбутньому поєдинку?

- Історія проходить, а кожна гра - це нова сторінка. Ми кожен матч граємо тільки на перемогу. Але не все залежить лише від нас, а й від суперника. Ми детально вивчили збірну України і постараємося завтра виграти.

- Чи встигли ви скласти враження про Одесу?

- На жаль, у нас поки що не було можливості і часу подивитися місто. А на наступний день після гри ми, на жаль, їдемо.

- Які матчі за участю збірної України ви переглядали при підготовці до майбутнього поєдинку?

- Ми переглянули досить багато матчів української команди. Один з них - зі Словенією в плей-офф відбіркового циклу Євро-2016, а також матчі групового раунду відбіркового циклу з Македонією і Словаччиною. У збірної України багато хороших гравців, однак я не хотів би називати якісь конкретні імена, щоб не образити інших, - цитує наставника збірної Кіпру «Спорт Експрес» в Україні».