Олексій Бєлік: «Не здивуюся, якщо тренери вирішуватимуть свої завдання, награватимуть окремі взаємодії»

Збірна України 24 Березня, 19:02 506
Олексій Бєлік: «Не здивуюся, якщо тренери вирішуватимуть свої завдання, награватимуть окремі взаємодії»
Колишній півзахисник збірної України Олексі Бєлік поділився очікуваннями від сьогоднішнього протистояння збірних України та Кіпру.
«Навіть з урахуванням великої кількості травмованих наша збірна сильніша і при оптимальному налаштуванні мала б перемагати. Проте я не здивуюся, якщо тренери вирішуватимуть свої завдання, награватимуть окремі взаємодії. Припускаю, що результат зараз не цікавить нікого. То в заключні тижні перед Євро перемоги будуть бажаними і навіть важливими. Нині потрібно визначатися з робочими моментами.

Можливо, навіть добре, що ці травми трапилися зараз, а не на завершальному етапі підготовки. Є змога перевірити тих футболістів, які грали мало або не викликалися взагалі. Гадаю, Путівцева і Селіна викликали не просто так. Тренери їх вели й, мабуть, виділили якісь характеристики, за якими Артем та Євген переважають конкурентів з чемпіонатів України та Росії. Також саме в матчах проти кіпріотів і валлійців повинен показати свої справжні можливості Коваленко. Вважаю, Вітя має бути в заявці на Євро, а вдала у найближчих матчах гра має бути першим на цьому шляху кроком.

Добре, що повернувся до обойми такий гравець як Зозуля. І хоч тренери, думаю, дадуть всім трьом нападникам в іграх з Кіпром та Вельсом порівну часу, роль Романа переоцінити важко. Такий різноплановий форвард, здатний зачепитися за м’яч, поборотися, при потребі відійти в півоборону чи звалитися на фланг команді просто необхідний.

Звичайно, ліпше, щоб частіше грав за клуб Шевчук. Втім, за кого-за кого, але за Славу я не хвилююся. З його досвідом і характером Шевчук приноситеме збірній користь доти, доки у нього вистачить сил. Думаю, тренери це розуміють», - цитує Бєліка ua-football.com