Післяматчева прес-конференція наставника збірної Кіпру

Збірна України 25 Березня, 00:29 646
Післяматчева прес-конференція наставника збірної Кіпру
Головний тренер кіпріотів Хрістакіс Хрістофору залишився задоволений спарингом зі збірною України (1:0) та побажав команді Михайла Фоменка перемог на Євро-2016.

- Дуже хороша гра. Як для наших суперників, так і для нас. Для нашої команди в поєдинку було дуже багато позитивних моментів. Хоч ми і не були сьогодні особливо результативні, ми створили ряд небезпечних моментів. Задоволений спробами і прагненнями наших гравців - у них було величезне бажання виграти в цій боротьбі, намагаючись використовувати будь-які можливості, які у них були.

Хотів би привітати збірну України з перемогою і подякувати як за гру, так і за гостинність. Бажаю українській команді перемог і на Євро-2016!

- Як би ви оцінили шанси збірної України на Євро-2016 з урахуванням складу її групи?

- Я не можу висловити своєї думки з цього приводу, мені дуже важко це зробити, але я дійсно бажаю удачі збірній України на Євро-2016.

- Чи не пошкодували ви, що погодилися на цей товариський матч? Він виявився для вас корисним?

- Для нас це була дуже хороша можливість, так як наші футболісти не звикли бачити так багато вболівальників на трибунах, для них це корисний досвід. Сам же матч став для нас хорошою підготовкою до початку відбіркового циклу ЧС-2018, в ньому було дуже багато корисних моментів, - цитує тренера збірної Кіпру Dynamo.kiev.ua.