Віктор Вацко: «Не зрозумів ідеї гри нашої збірної у другому таймі»

Збірна України 25 Березня, 01:07 602
Віктор Вацко: «Не зрозумів ідеї гри нашої збірної у другому таймі» | 19-27
Коментатор матчу збірних України та Кіпру (1:0) поділився своїми висновками після гри.
«Все нормально, виграли 1:0, Тарас Степаненко забив свій другий м'яч у кар'єрі за національну збірну, Одеса створила прекрасну атмосферу на стадіоні, хоча він і не був заповнений.

Мені сподобався перший тайм. Було помітно більше досвіду, солідності та структурності. У другому таймі я, чесно кажучи, не зрозумів ідеї гри нашої збірної. Я не зрозумів, що вони хотіли − втримати рахунок 1:0, розвинути його, контролювати м'яч або грати на контратаках.

Із інтерв'ю Михайла Фоменка мені здалося, що товариські матчі з Кіпром і Уельсом не мають ніякого значення. До чемпіонату Європи ще далеко, можуть бути травми чи інші речі. Таке враження мене не покидало протягом всього матчу», - заявив Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».
Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK