Йожеф Сабо: «Вдома потрібно бути сміливішими, навіть у таких іграх»

Збірна України 25 Березня, 01:20 572
Йожеф Сабо: «Вдома потрібно бути сміливішими, навіть у таких іграх» | 19-27
Екс-наставник «Динамо» та збірної України відзначає відсутність футбольної агресії у грі «синьо-жовтих» проти Кіпру (1:0).
«Що я очікував, те й отримав. Збірна давно не збиралася, втрачені всі зв'язки, багато молоді, яка вийшла в другому таймі. Найголовніше, що я не побачив жодної агресії, яка має бути присутня у будь-якій грі - офіційній або товариській. Без цього не буває результату.

Я думав, що з перших хвилин вийде зовсім інший склад, основні гравці відпочинуть та вийдуть під кінець матчу. Не вийшло. Ще раз скажу, що коли почалася гра, я не побачив агресії. Потрібно було запресингували кіпріотів. Перший гольовий момент у нас був десь на 30-й хвилині, коли з близької відстані не забив Степаненко. До цього ми могли програвати з рахунком 0:1. Справа не в результаті, а в самій грі. Вдома потрібно бути сміливішими, навіть у таких іграх», - сказав Сабо в ефірі телеканалу «Футбол 1».