Андрій Шевченко: «Завжди приємно починати новий шлях з перемоги»

Збірна України 25 Березня, 09:48 530
Андрій Шевченко: «Завжди приємно починати новий шлях з перемоги»
​Асистент головного тренера збірної України прокоментував перемогу над Кіпром.

- Це була моя перша гра в якості тренера. Завжди приємно розпочинати новий шлях з перемоги. Що ж стосується самого матчу, то це була одна з наших репетицій перед Євро-2016. Вдалося залучити нових молодих футболістів, а також дати можливість зіграти досвідченим виконавцям. А найголовніше - це наша перемога.

- Вона була легкою?

- Назвати її легкою не можна. Та й взагалі, перемог легких не буває. Цей матч дав дуже багато корисної інформації для тренерського штабу, яка, впевнений, принесе свої результати в майбутньому.

- Як вам на тренерській лаві в ролі тренера? Нервували?

- Звичайно! Все зовсім по-іншому.

- З позиції форварда, чого, на ваш погляд, не вистачало хлопцям, щоб забити більше голів?

- Я скажу не з позиції форварда, а з позиції помічника головного тренера: хлопцям просто не вистачило реалізації. Особливо, в першому таймі. Якби ми забили другий м'яч, гра напевно відразу змінилася б, і нам було б легше.

А так, все закінчилося тим, що в останні хвилин десять ми виглядали дещо розгубленими. Може, втомилися. Пропустили кілька контратак кіпріотів, що призвело до небезпечних моментів біля наших воріт. Але в цілому, повторюся, головне, що перемогли, — наводить слова Шевченка dynamo.kiev.ua.