Микита Каменюка: «Запрошую вболівальників на матч з Уельсом»

Збірна України 25 Березня, 16:54 683
Микита Каменюка: «Запрошую вболівальників на матч з Уельсом» Фото: ffu.org.ua
Після матчу Микита не стримував посмішок та навіть зробив пам’ятний знімок на фоні однієї з численних фотографій на стадіоні «Чорноморець», на якій його зображено в ігровому моменті з футболістом тамтешнього клубу.

- Микито, вітаємо Вас з дебютом. Розкажіть, що Ви відчували, коли вийшли на поле одеської арени?

- Емоції зашкалювали, було надзвичайно приємно вийти на поле та дебютувати за головну команду країни (посміхається). Я чекав цього моменту і щасливий, що він настав.

- Що Михайло Іванович сказав Вам перед виходом на поле?

- Сказав, щоб я зіграв на своїй позиції, там ніяких додаткових пояснень не потрібно було робити.

- Хто Вас першим привітав після фінального свистка?

- Відразу після матчу мене привітав Максим Малишев. Я ж, у свою чергу, привітав його, адже цей матч став першим і для нього. Потім вже почалися дзвінки від рідних та близьких. Усі вітали, було дуже приємно!

- Що можете сказати безпосередньо про матч із Кіпром?

- Гра була доволі складною та нервовою. Вийшло так, що ми забили лише одного разу, хоча моментів було вдосталь, щоб збільшити перевагу в рахунку та забезпечити більш спокійну кінцівку гри.

- Що можете сказати про підтримку вболівальників в Одесі?

- Мені сподобалося! Ми відчували підтримку трибун.

- Наступний матч проти Уельсу відбудеться вже за декілька днів. Що можете сказати про цю збірну?

- Готуючись до матчу проти Кіпру, ми дивилися їх гру з Уельсом і акцентували увагу на грі найближчих суперників. Ну а зараз вже сконцентруємось на британцях. Очікуємо цікавий матч. Зараз ще розберемо нашу гру та будемо готуватись до наступного матчу, в якому ми знову розраховуємо на перемогу. Користуючись нагодою, хочу запросити вболівальників прийти на стадіон, аби підтримати нас, а ми, у свою чергу, спробуємо віддячити їм гарною грою та присвятимо їм свою перемогу.