Каталін Карп: «Якщо Мякушко дати більше ігрової практики, то він буде краще Гонсалеса»

Динамо Київ 26 Березня, 13:19 524
Каталін Карп: «Якщо Мякушко дати більше ігрової практики, то він буде краще Гонсалеса»
Екс-півзахисник дубля київського «Динамо» і «Динамо-2», який наразі грає за «Стяуа», розповів про українську молодь, з якою йому довелося грати.
«Коли я виступав у дублі київського «Динамо», Рибалка та Буяльський були лідерами цієї команди. І, повірте, крім них, були ще дуже сильні хлопці. Але, бачите, тоді в першій команді були інші тренери, які не бачили їх в ній.
З того складу дубля відзначив би дуже талановитого Сергія Мякушка, який тепер входить в число гравців першої команди «Динамо». Якщо дати йому більше ігрової практики, то, впевнений, він буде краще Дерліса Гонсалеса, який грає зараз в «основі».
Чому я пішов з «Динамо», не чекаючи шансу виступати в першій команді? Бачив, що час йде, але нічого не змінюється, а сидіти в «Динамо-2» в 20 років - погано. Хотілося прогресувати далі. Варіанти ж з орендою я не розглядав: дотримуюся думки, що якщо підписав контракт з командою, то повинен виступати тільки в ній. У мене залишалося ще півроку контракту з «Динамо», але я сам наполіг на тому, щоб виїхати. Тоді, до того ж, починалася вся ця ситуація в Україні, і я, чесно кажучи, боявся», - цитує Карпа shakhtar.info.