Артем Путівцев: «До сих пір не можу зрозуміти, що зіграв за національну збірну!»

Динамо Київ 26 Березня, 13:59 629
Артем Путівцев: «До сих пір не можу зрозуміти, що зіграв за національну збірну!»
Захисник збірної України, що дебютував у матчі з Кіпром, розповів про емоції після першого матчу за зібрну.
«Чудовий настрій! Дуже радий, що мені вдалося дебютувати в збірній України. Емоції, звичайно, переповнюють. Якщо чесно, до сих пір не можу зрозуміти, що це сталося. Це як затяжний і приємний сон.
Чесно кажучи, не думав, що за мною будуть слідкувати. Все-таки чемпіонат Польщі у нас не показують, і стежити за ним не так просто. Але це був мій свідомий вибір і я про нього не шкодую. З кожним роком рівень чемпіонату Польщі зростає.

Сподіваюся, що і далі буду приносити користь головній команду країни. Футболку з першого матчу в збірній України залишив собі на пам'ять.
Що стосується моїх дій в матчі з Кіпром, то, в цілому, я залишився задоволений. Десь на півтора тайму мене вистачило. У другому таймі, на жаль, став допускати деякі позиційні помилки, після яких виникали небезпечні моменти біля наших воріт.
Ну а адаптація в збірній проходить нормально. Хлопці мене добре прийняли, підказують. Багатьох я знав за виступами у молодіжній збірній. Був знайомий з Женею Селіним, Романом Зозулею, Тарасом Степаненко, Андрієм Ярмоленко, Денисом Гармашем, Денисом Бойко. Проти решти багато разів виступав у чемпіонаті України. Так що якихось проблем з адаптацією в команді у мене не виникло», - цитує Путівцева Спорт.ua.