Юрій Роменський: «Шовковський не втомився від футболу»

Динамо Київ 26 Березня, 19:21 483
Юрій Роменський: «Шовковський не втомився від футболу»
Наставник воротарів, який працював із Олександром Шовковським у збірній, розкриває специфіку колишнього підопічного.

— Юрію Михайловичу, ви тренували рекордсмена в 2003 — 2007 та 2011 — 2012 роках. Які враження залишились од нього?

— Лише позитивні! Надійний футболіст, надійна людина. Професіонал, якщо одним словом. Не дивно, що він так довго на високому рівні.

— Не мною помічено: тривалість спортивної кар’єри часто залежить не стільки від, умовно кажучи,дотримання режиму, скільки від уродженої дужості організму.

— Всі під Богом ходять! Зрозуміло, без хороших фізичних даних, без різних додаткових факторів неможливо реалізуватись у спорті. Проблема в тому, що дані є в багатьох, навіть у більшості, проте не в усіх вистачає характеру й інтелекту для їхньої реалізації.

— Поточного сезону в 21-му офіційному матчі Шовковський не пропускав у 17-ти! Як поясните настільки вражаючий показник? І як довго динамівець відтягуватиме завершення кар’єри?

— Є двосторонній процес: із одного боку — відповідність конкретного гравця наявним вимогам, із другого — зацікавленість певної команди в конкретному гравцеві. Якщо два фактори співпадають, людина виходить на поле. Я не можу відповісти, скільки ще вони співпадатимуть у житті Олександра. Важливо те, що він досі не втомився від футболу.

Володимир БАНЯС