Володимир Шепелєв: «Якщо футболіст заслуговує грати в збірній країни, то політика не повинна цьому протистояти»

Збірна України 26 Березня, 20:44 1258
Володимир Шепелєв: «Якщо футболіст заслуговує грати в збірній країни, то політика не повинна цьому протистояти»
Півзахисник «Динамо» U-19 та юнацької збірної України поділився з 1927.kiev.ua враженнями від матчу з однолітками з Польщі та думкою про футбол поляків.

- Прокоментуй, будь ласка, матч зі збірною Польщі. У чому були сильніші ви, у чому поляки? Чого вам не вистачило для перемоги?

- Була цікава гра, обидві команди грамотно грали, я вважаю, що ми були сильніші індивідуально, ну не вистачило чогось на завершальній стадії, поляки дуже добре грали головою і нав'язували боротьбу, в першому таймі у нас було достатньо моментів, щоб забити, а в другому таймі була рівна гра, вони грали на наших помилках, але головне, що не пропустили, всі хлопці віддалися повністю, тому що це була вирішальна гра.

- Як можеш оцінити шлях збірної України Ю-19 до Євро-2016?

- Моя думка, цей шлях був позитивним, ми зіграли з хорошими командами і набралися ще більше досвіду, але шкода, що не вийшли на Євро, хоча грали гідно.

- Чи слідкуєш ти за національною збірною України?

- Так, слідкую і вболіваю за нашу країну.

- В групі на Євро-2016 національній збірній України належить зіграти з поляками. Як ти можеш охарактеризувати польський футбол? Чого слід остерігатись?

- Поляки завжди незручний суперник, який б'ється до кінця, потрібно добре зіграти в захисті і тоді все буде добре.

- В товариському матчі національної збірної України 5 футболістів дебютували за збірну. Чи пов'язані твої майбутні плани з виступами в національній збірній? Що для цього плануєш робити?

- Напевно, кожен футболіст мріє грати в збірній, потрібно багато працювати і віддаватися повністю футболу, а далі все покаже час.

- Зараз чимало розмов ведеться про правильність виклику у збірну футболістів, які грають в Росії. Що ти думаєш з цього приводу? Чи правильно пов'язувати футбол з політикою?

- Якщо футболіст заслуговує грати в збірній країни, то політика не повинна цьому протистояти.

- 29 березня вам належить зіграти останній матч в елітному раунді Євро-2016 з аутсайдером групи Північною Ірландією, але матч вже нічого не змінить. Як будете налаштовуватись на поєдинок?

- На кожен матч ми налаштовуємося серйозно, Ірландія хороша команда, ми будемо виходити і робити свою справу.

Нагадаємо, що сьогодні юнацька збірна Україна в елітному раунді ЧЄ не зуміла перемогти поляків, що поставило крапку на подальших виступах юнаків на Євро.

Розмовляла Дарина Маневич