Гендиректор ФК «Россо Неро»: «Через десять днів новий «Металург» стане реальністю»

Футбол України 26 Березня, 22:40 851
Гендиректор ФК «Россо Неро»: «Через десять днів новий «Металург» стане реальністю»
Генеральний директор ФК «Россо Неро» Сергій Снопів — про відродження «Металурга».

- У п'ятницю було оголошено про перейменування ФК «Россо Неро» в «Металург». Воно вже оформлено юридично?

- Всі необхідні документи вже підписані і передані юристу, який з нашого боку займається питаннями державної реєстрації. Ці документи вже надані органам реєстрації, і сподіваюся, в найближчі п'ять, максимум десть днів, питання буде вирішене.

- Як буде називатися нова юридична особа, і хто входить до складу його засновників?

- У нього увійдуть засновники ФК «Россо Неро», а також громадська організація «Металург назавжди», заснована фанатами запорізького «Металурга». За пропозицією фанатів нову назву буде таким - Товариство з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Металург»(Запоріжжя)». Відмінність від колишнього «Металурга» полягає в тому, що у ліквідованого клубу в назві була абревіатура «ПФК».

- Новий «Металург» його засновники позиціонують як «народну команду». Хто буде клуб фінансувати на даному етапі, і чи є якісь домовленості з потенційними інвесторами?

- Поки клуб фінансуватимуть засновники ФК «Россо Неро». Безумовно, ми плануємо залучати спонсорів, сподіваємося що хтось відгукнеться. Можливо це будуть міські фірми і компанії, можливо, загальноукраїнські, або транснаціональні корпорації... У нас є певні ідеї щодо випуску клубної картки, яка давала б уболівальникам певні пільги і знижки. Для потенційних партнерів, зокрема, мереж магазинів, це була б гарна реклама. Наскільки мені відомо, вже є багато бажаючих придбати таку клубну карту, нехай навіть вона спершу не буде давати ніяких привілеїв і знижок, але зате, як кажуть самі люди, вони будуть знати, що їхні гроші йдуть на фінансування улюбленої футбольної команди.

- Чи є попереднє рішення по тренерському штабу і складу на новий сезон?

- По тренерському штабу нічого певного сказати не можу, бо, поки не отримано атестат клубу, запрошувати тренера з ім'ям сенсу немає, ніхто не піде в аматорську команду. Як тільки відповідні документи ми отримаємо, вже можна буде вести переговори, і думати про підписання контрактів. Ми позиціонуємо себе як клуб, орієнтований на запорожців, щось на зразок «Атлетика» (Більбао), і при підборі гравців основним пріоритетом є те, щоб вони були вихованцями запорізького футболу. Аналогічно, нам би хотілося, щоб і майбутній головний тренер мав запорізьку прописку, хоча б у футбольному сенсі, тобто, колись грав у Запоріжжі, знав наш регіон і його особливості, і був би не стороннім для всіх нас людиною.

- Де буде грати майбутній клуб? Чи вирішилося питання з «Славутич-Ареною»?

- Ми в цьому напрямку продовжуємо роботу. Частина депутатського корпусу міськради Запоріжжя йде нам на зустріч, і вже робляться певні кроки. Поки про остаточному успіху таких кроків говорити рано, але я думаю, що все буде добре, принаймні, нам так обіцяють. За великим рахунком, особливої альтернативи у нас і немає, так як в Запорізькій області, крім «Славутич-Арени» немає стадіонів, які входять до реєстру ФФУ, як дозволених до проведення на них матчів професійних клубів. Можна грати матчі на базі, але це буде не солідно, і не красиво по відношенню до вболівальників, для яких, власне, футболісти і виходять на поле.

- На якому етапі перебуває процес реєстрації Вашого клубу, як учасника турніру в другій лізі? Чи зміниться щось в ньому в зв'язку з перейменуванням?

- Я думаю, що ми повідомимо Федерацію футболу України, що в процесі атестації відбулися зміни в Статуті, з'явилися нові засновники, і атестат ми вже будемо отримувати як ТОВ «ФК Металург (Запоріжжя)». Крайній термін подачі документів по п'ятому (фінансовому) критерію - 31 березня. У нас вже до понеділка будуть готові всі документи, і 29 березня вони вже будуть в Києві, — розповів Сергій Снопів в інтерв'ю vnews.com.ua.