Євген Гресь: «Уельс буде для нас найсильнішим супер​ником в епоху роботи Фоменка»

Збірна України 27 Березня, 10:16 497
Євген Гресь: «Уельс буде для нас найсильнішим супер​ником в епоху роботи Фоменка»
Футбольний оглядач газети «Команда» анонсує завтрашній контрольний матч збірної України з національною командою Уельсу.

«Пропустив матч Німеччина - Англія, але коли подивився тільки голи, стало абсолютно зрозуміло - це був справжній шедевр. У кожному м'ячі найвища індивідуальна майстерність! Виконання на космічному рівні!

Після гри з Кіпром - контрастний душ. Ми шукаємо щось хороше (і знаходимо - воно є), а тут нічого не потрібно шукати. Просто дивись футбол високого рівня...

У 10-ти останніх спарингах ми здобули сім перемог. Німці - три. Але німці грали з Англією і Францією, Іспанією та Аргентиною, Польщею та Чилі. Німці і цим від нас відрізняються.

За час роботи Михайла Фоменка ми не провели жодного контрольного матчу з одним із 23-х учасників Євро-2016. Уельс буде для нас найсильнішим суперником в епоху роботи нинішнього наставника!

Чотири спаринги ми зіграли з командами з другої сотні, а середній рейтинг ФІФА всіх тренувальних суперників збірної України за останні три роки вказує рівно на 90-ю позицію. Перед минулим чемпіонатом Європи суперники були набагато сильніші, але тоді у нас не було офіційних матчів.

Загалом, саме тепер починається справжня підготовка до чемпіонату Європи. Нас чекає цікавий спаринг. Повторюся, з найсильнішим суперником за останні роки.

Сильнішими, втім, стали і ми. Навіть не сперечайтеся! Перед тим, як Фоменко прийняв команду, вона була на 55-му місці в світовому рейтингу, але тренер її підняв на 27-е - майже на 30 позицій. Правда, чи може його команда на рівних грати з Німеччиною, ми точно не знаємо. Говоримо про це з побоюванням, відзначаємо уразливість противника при стандартах, хоча думаємо зовсім інакше. Хоча з англійцями, здається, на рівних грали. Кажуть, правда, і англійці тоді були іншими, але, не зігравши з ними зараз, довести це непросто.

Польща і Північна Ірландія, коли вже на те пішло, нижче за нас в розкладі ФІФА, а, значить, виходити з групи ми, вибачте, зобов'язані. З яким футболом, неважливо. У нас теж є свій стиль. На одному диханні його не подивишся, але літати в космос дано далеко не всім», - написав Гресь на своїй сторінці у Facebook.