Артем Федецький: «Перевиконали план, хотіли з Кіпром зіграти 0:0»

Динамо Київ 27 Березня, 22:22 486
Артем Федецький: «Перевиконали план, хотіли з Кіпром зіграти 0:0»
Гравець збірної України в ефірі програми «Профутбол» розповів про майбутнього суперника «синьо-жовтих», а також прокоментував поєдинок зі збірною Кіпру.
Звичайно, ми провели не одне теоретичне заняття, Уельс досить добре розібрали. Навіть те, що деякі лідери не приїхали, це загалом міцна команда, в них типовий англійський футбол. Коли приїжджають топові гравці і лідери своїх збірних, то тоді зовсім по іншому гра складається. На їх місця вийдуть інші гравці, які захочуть доказати тренеру свою профпридатність команді.

Гра зі збірною Кіпру? Ми перевиконали план, адже збиралися зіграти 0:0. А так пощастило, що ми їм ще й забили. Так що все нормально (Сміється).

З нашого боку була не дуже виразна гра, але зараз вже немає команд, які можна легко обігрувати. Кіпр - добротна команда, яка показал хороший футбол. Ми грали не на своєму рівні, але на те вони і контрольні матчі, щоб пробувати різні схеми з одними гравцями, з іншими. Ми готуємося, ще є час до Євро. Не потрібно нагнітати ситуацію, ми самі все розуміємо, що за турнір нас чекає, для нас це історична подія.

Дебютанти? Ці гравці давно з нами працюють, недарма ж вони викликаються до збірної. В них ще вся кар'єра попереду, за ними майбутнє українського футболу та збірної. Було видно хвилювання, але хлопці молодці, проявили себе з найкращого боку. Я вважаю, що їм все вдалося.

Наша команда небезпечна, так що чекати супернику негараздів (Сміється).

Хоч це був і товариський матч, але атмосфера така, як на офіційному матчі. В Одесі прийшли люди нас підтримати і ми намагалися потішити їх результатом. Звичайно, ми зіграли трохи нижче, ніж могли. Але це товариська зустріч, не потрібно нагнітати, ми спокійно готуємося до наступного матчу.

Бойко? Денис показав, що він хороший гравець, він це доказав ще в матчах за «Дніпро», особливо в Лізі Європи. Він заслужив пограти за хороший клуб. Денис професіонал і він швидко адаптується у турецькому футболі. В нього є всі шанси стати №1 в «Бешикташі».