Денис Бойко: «Закликаю усіх прийти та підтримати команду»

Збірна України 28 Березня, 00:34 647
Денис Бойко: «Закликаю усіх прийти та підтримати команду»
Денис Бойко в ефірі програми «Великий футбол» розповів про майбутню гру проти Уельсу, перехід на українську мову та закликав усіх вболівальників прийти та підтримати команду на матчі з Уельсом.

Про перехід на українську мову

Напевне, це більш патріотично. Чим можу, тим показую свою думку, своє відношення до України. Мені приємно говорити українською мовою. У Туреччині немає мовної практики, але коли я приїжджаю до збірної, то говорю українською мовою.

Про гру проти збірної Уельсу

Ремзі, Бейл - дійсно ключові гравці. Але збірна Уельса сама по собі дуже збалансована команда. Ми не дивимося на те, що немає Бейла та Ремзі. Команда в цілому проповідує британський стиль футболу. У всіх футболістів можу відмітити бійцівські якості, вони грають з першої хвилини і до кінця. Не потрібно дивитися на кадри, адже це товариська гра. У нас є багато тактичних схем, треба приділити увагу команді та грі, правильно налаштуватися психологічно. Всі хлопці дуже добре підготовлені.

Про значення вболівальників

Приємно було бачити велику кількість людей на матчі проти Кіпру. Хочеться бачити якомога більше людей завтра, ми граємо для вболівальників, чим більше людей, більше мотивації. Хочу закликати усіх прийти та підтримати команду.