Віктор Вацко: «Здивований, що до збірної не викликали ще 16 опорних півзахисників»

Збірна України 28 Березня, 12:34 387
Віктор Вацко: «Здивований, що до збірної не викликали ще 16 опорних півзахисників»
Експерт програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» розкритикував рішення тренерського штабу у грі збірної України проти Кіпру (1:0).
«Я б поставив збірній за гру з Кіпром трійку без плюсу. У мене є питання не стільки до команди, скільки до тренерського штабу. На мій погляд, контрольні матчі існують для того, щоб була можливість награти щось нове, експериментувати і втілювати нові ідеї. Я не побачив у грі збірної нових ідей. В обороні у нас все добре, і це показав відбірковий цикл. Найбільше мене в контрольних матчах збірної цікавило ведення гри в атаці. Наші проблеми в атаці. При цьому, я здивований, що у нас в збірну не викликали ще 16 опорних півзахисників.

Після матчу я проаналізував статистичні дані, і у нас лише одиниці загострюють гру. Це Ярмоленко, Гусєв і Коваленко. Ми занадто орієнтовані на оборону, і нічого не можемо придумати в атаці, навіть проти Кіпру. Не дай Господь, якщо на чемпіонаті Європи виникне ситуація, коли нам потрібно буде забивати. За 90 хвилин ми створили 3 цікаві комбінації.

І у нас чомусь не йдеться про те, щоб спробувати зіграти в два форварди, спробувати Зозулю під нападником. Звичайно, добре, що у нас дебютувало п'ять нових футболістів. Ще я б відзначив Путівцева, тому що він зробив найбільшу кількість ТТД і відіграв надійно, крім одного епізоду. Найбільше мені сподобався Коваленко. Він показує, що він у хорошій формі.

Коли до нас готуються інші команди, вони готуються до Ярмоленка і Коноплянки. І коли їх зразково-показово закривають - ми нічого не можемо зробити. Хочеться бачити, як ми можемо грати без Ярмоленка і Коноплянки. Як ми можемо виходити з ситуації, коли гра у них не йде, або їх перекрили. І саме для таких речей існують контрольні матчі», - наводить слова Вацка footballua.tv.