Післяматчева прес-конференція Кріса Коулмана

Збірна України 28 Березня, 23:47 659
Післяматчева прес-конференція Кріса Коулмана
Наставник національної команди Уельсу прокоментував контрольний матч зі збірною України на НСК «Олімпійський» (1:0).
- Ми провели дві складні контрольні гри, тому що завжди важко грати зв’язку матчів після довгої перерви. Ми задоволені своєю грою проти збірної України, дивно, що не забили. Лише трохи розчаровані, що пропустили в обох спарингах. Сьогодні ми грали з хорошою командою. На Євро ми зустрінемося з Росією та Словаччиною, які схожі за стилем гри зі збірною України. Тому цей матч корисний для збору інформації, ми вдячні Україні за такий тест. Зіграли на чудовому стадіоні.

Усі футболісти розуміли, що це останній шанс, щоб впевнити мене викликати їх на чемпіонат Європи. Задоволений самовіддачею та грою своєї команди. Ще потрібно працювати над багатьма моментами, але гравці довели, що здатні виступати на такому рівні.

Товариські матчі ніколи не бувають «дружніми», тому що ми представляємо свою країну. Наші футболісти завжди готові на 100 відсотків грати за Уельс і розуміють, що участь у Євро-2016 – історичний для нас момент. Ми вперше вийшли до фінальної частини з 1958 року. Їдемо до Франції, щоб показати, що Уельс – це футбольна країна.

Складно прогнозувати, як виступить Україна на Євро, тому що результати в товариських і офіційних матчах не залежать один від одного. Можу сказати, що сьогодні нам було складно. Українці з пристрастю грали за свою країну. Вони завжди борються до останньої хвилини, - сказав Коулман після матчу.