Андрій Ярмоленко: «На Євро красивий футбол відійде на другий план, головне - результат»

Збірна України 29 Березня, 01:03 633
Андрій Ярмоленко: «На Євро красивий футбол відійде на другий план, головне - результат»
Півзахисник збірної України про підготовку національної команди до Євро, чого чекати від колективу вже на самому турнірі та сьогоднішній матч з Уельсом.

- Напевно, в обороні зіграли краще як з Кіпром, але в цілому сьогоднішній матч вийшов у нас на середньому рівні, могли зіграти краще. Усі ми довго збиралися. У кожного в клубі свій футбол. Можливо, десь було важко перелаштовуватися. Це не відмазки, результат є, але гри не було.

- Своєю грою задоволені?

- Ні, я як і кожен з хлопців могли зіграти краще.

- Як оцінюєте цей двох-матчевий етап підготовки до Євро?

- Настрій у нас хороший. Перемогли у двох протистояннях, але сама гра залишається бажати кращого. У такому темпі потрібно готуватися далі. Головне, що є результат, думаю, і гру підтягнемо.

- Сьогодні було мало замін, в Одесі багато. З чим це пов'язано?

- Я не можу відповідати на такі питання. Запитайте це у тренерського штабу.

- Чого чекати на Євро?

- Головне добре підготуватися. Хороша група із сильними суперниками. Знаємо, що буде підтримувати вся країна. Важливо не впасти обличчям у болото.

- Прийшло багато новачків. Потрібно знову перелаштовуватися та налагоджувати взаєморозуміння?

- Збірна така команда, що завжди приходять нові люди. Якщо той чи інший футболіст не буде доводити свою спроможність у клубі, що він здатен допомогти національній команді, то його не будуть викликати. Наші новачки заслужили ці виклики і це нормальний процес збірної. Повертаючись до гри, думаю, на Євро краса футболу відійде на другий план, а головне - результат. Звичайно, гарний футбол також треба показувати, але зараз він у нас виходить не сильно красивий. Надіємося, що на Євро буде результат та той футбол, який хочуть бачити вболівальники, - сказав Андрій.