Євген Гресь: «Давайте спустимося на землю і не будемо чекати іншої тактики і гри збірної»

Збірна України 29 Березня, 10:06 493
Євген Гресь: «Давайте спустимося на землю і не будемо чекати іншої тактики і гри збірної»
Український футбольний журналіст поділився своєю думкою про гру збірної України.
«Настрій піднімається, коли згадуєш, що не було Євгена Коноплянки, і розумієш, що Віктор Коваленко був найкращим в нашій атаці, вперше зігравши в основі. Швидкий вихід з оборони в напад напевно підвищить і Ярослав Ракицький, а Сергій Рибалка поліпшить компактність не тільки в захисті.

Так що не поспішайте себе ховати! Так, фланговим захисникам будуть і далі забороняти бігати вперед, а від півзахисників не потребуватимуть проникаючі передачі - будуть рахувати підкати. Але я щиро вірю, що ця команда в потрібний момент виявиться в змозі самостійно прийняти рішення про те, як їй потрібно буде зіграти у Франції. Попереду, правда, ще три спаринги, в яких можна остаточно розучитися грати в футбол.

Давайте спустимося на землю і не будемо чекати іншої тактики і іншої гри. Ми давно звикли до футболу Михайла Фоменка, і якщо сьогодні у нас є якісь питання, то їх потрібно ставити тим, хто ухвалював рішення довірити цьому тренерові збірну. Знаючи про те, що іншим Фоменко не стане. Хоча перед керівниками ФФУ теж стояла непроста задача. Як можна було не продовжувати контракт з наставником, який вивів нас на чемпіонат Європи?

Замкнуте коло, але світло в кінці тунелю є. Ми його не бачимо, але ми поки ще навіть не в тунелі! І чим гірше очікування, тим краще буде в червні. Ось побачите)», — написав Євген Гресь на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.