Зінченко готовий покинути «Уфу» заради збірної України

Збірна України 30 Березня, 13:40 447
Зінченко готовий покинути «Уфу» заради збірної України
19-річний півзахисник Олександр Зінченко і його агент провели бесіду з тренерами і менеджерами ФФУ, після якої вони прийшли до висновку, що футболісту потрібно шукати варіанти продовження кар'єри в Європі і вже влітку краще піти з російської «Уфи».

Проблема в тому, що Зінченко в лютому 2015 року підписав 4-річний контракт з «Уфою». Також у футболіста конфлікт з «Шахтарем», оскільки він розірвав контракт з «гірниками» до його завершення. Через односторонній розрив контракту можуть бути серйозні санкції, в тому числі і дискваліфікація. Агент футболіста, легендарний екс-футболіст Юрій Гаврилов розглядає варіанти з Європи, але «справа «Шахтаря» суттєво знижує шанси футболіста перейти в команду з єврочемпіонатів, оскільки там не хочуть вплутуватися в можливу судову тяганину. Правда, існує і варіант з компенсацією «гірникам».

У будь-якому випадку у Гаврилова була розмова з менеджерами ФФУ, і він зробить все можливе, щоб підшукати Зінченку інший варіант продовження кар'єри вже до літа, повідомляє depo.ua.