Флеш-коментар Сергія Реброва

Динамо Київ 2 Квітня, 22:00 487
Флеш-коментар Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» в ефірі каналу «Футбол 2» прокоментував виїзну перемогу своєї команди над «Олександрією» (0:2).
«В нашому чемпіонаті немає нічого легкого. Я вважаю, що «Олександрія» по праву займає 7 місце, це організована команда. Не дивлячись на те, що тут немає таких яскравих лідерів, вони грають організовано і завдяки цьому займають ту позицію в чемпіонаті, яку займають. Для нас зараз кожна гра - фінальна. Тому що зараз все залежить від нас. Хлопці все розуміють, і я це бачу по тому, як вони виходять на гру, їх настрій, що вони дійсно готові зараз вирвати чемпіонство. Ключовим стало бажання хлопців працювати і в обороні, і в атаці, вони компактно працювали всі разом. Мабуть, це запорука успіху, також індивідуальна майстерність.

Рибалка? Звісно, це непросто, на цій позиції потрібна повна функціональна готовність. Сергій зробив все, що міг. Звісно, він стомився, адже виконав величезний об'єм роботи, а це складно, особливо після такої травми.

Аншлаг на стадіоні - звісно, це приємно, всі гравці намагалися продемонструвати найкращі якості.

Матч з «Олександрією» у Кубку України? Перша гра показала, що буде складно. Я впевнений, що «Олександрія» буде грати організовано. Ми ж будемо намагатися вигравати у кожному матчі».