Кварцяний назвав свого гравця «мурлом»

Футбол України 4 Квітня, 12:19 525
Кварцяний назвав свого гравця «мурлом»
На прес-конференції після матчу з «Чорноморцем» (1:1) наставник «Волині» не добирав слів, коментуючи гру 21-річного нападника своєї команди Віктора Хомченка.
«Хомченко поміняли, бо вже не можна було терпіти. Ми казали, що треба пресингувати, грати глибше до атаки, вриватися в штрафну. Він бігав в одному темпі. У Прем`єр-лізі так грати не можна. П’ять років кажу йому: не грай п’ятками, ти не Стрєльцов і навіть не знаєш хто це такий. Навіть Мессі п’ятками не грає - грай лицем до воріт. А він раз, і п’ятками, взяв і відрізав… Ні одного відбору.

Оце луцький вихованець. Рєдкоє мурло. Сказав йому: здавай форму, я з тобою возитись не буду. У «Волині» завжди були гравці із характером. Він не може грати по-чоловічому, на це вже не можна дивитися. Тренер такі шанси йому давав, просив і так, і сяк, а він все одно своє... Від суперника тікає, гостроти немає, хай із ним мучиться хтось інший. Може він у іншого тренера заграє. Просто хвора людина, яка не сприймає, що сьогодні треба футболу», - заявив Кварцяний.