Віктор Вацко: «На Євро у нас гратимуть «найопорніші» півзахисники»

Збірна України 4 Квітня, 14:41 434
Віктор Вацко: «На Євро у нас гратимуть «найопорніші» півзахисники»
Авторитетний коментатор та експерт програми «Великий футбол» зробив свої висновки після контрольних матчів збірної України з Кіпром і Уельсом.
»Я не беруся критикувати збірну, але й не розумію її стратегію. У нас є три ключові фігури у збірній, тому що я зрозумів за цими двома матчами, що Ракицький перетворюється у вкрай необхідного футболіста. Без нього ми дуже важко починаємо атаки. Як варіант, є Чигринський. Всі також знають, що Ярмоленко і Коноплянка – лідери збірної, на яких будується гра в атаці. І ми підходимо до питання: контрольні матчі для того, щоб перевіряти вже перевірених гравців, які пройшли горнило відбору і дали результат? Чи потрібно було Ярмоленку відіграти 180 хвилин, або потрібніше було зіграти Караваєву хоч 45?

Можна не сумніватися, що ми зіграли основним складом на Євро всю кваліфікацію. Проти німців у нас гратимуть «найопорніші» півзахисники.

Є в цьому доля жарту, але пройдуть роки, ми відкриємо Вікіпедію і знайдемо статистику Фоменка, яка скаже, що він найкращий тренер», - сказав Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».