Гендиректор Прем'єр-ліги: «УПЛ інформувала «Говерлу» про справу Ягодінскіса»

Динамо Київ 4 Квітня, 17:03 575
Гендиректор Прем'єр-ліги: «УПЛ інформувала «Говерлу» про справу Ягодінскіса»
Генеральний директор Прем'єр-ліги Петро Іванов прокоментував ситуацію з участю в матчі «Говерла» - «Олімпік» дискваліфікованого захисника господарів Віталійса Ягодінскіса.

- Коли Прем'єр-лізі стало відомо про рішення КДК ФФУ? Раз засідання контрольно-дисциплінарного комітету відбулося в п'ятницю, 1 квітня, в цей же день УПЛ і отримала всі відповідні папери про дискваліфікацію Віталійса Ягодінскіса?

- Так, в п'ятницю Прем'єр-ліга отримала рішення щодо Ягодінскіса про його дискваліфікацію на три матчі.

- Чи поширювалася дискваліфікація Ягодінскіса на матч із «Олімпіком»?

- Вона поширювалася на три наступні матчі «Говерли» після зустрічі зі «Сталлю» («Олімпік», «Чорноморець», «Динамо». - Прим. Авт.).

- В'ячеслав Грозний сказав, що в клубі нічого не знали про заборону Ягодінскісу грати з «Олімпіком». Таке могло бути?

- Я не думаю, що В'ячеслав Вікторович лукавив у даному питанні. Може, він справді не знав. Але КДК ФФУ в будь-якому випадку повинен був направити інформацію в клуб. Це прерогатива самого КДК. Прем'єр-ліга ж зі свого боку теж поінформувала про рішення за допомогою свого офіційного сайту.

Як ви знаєте, за 75 хвилин до матчу відповідальний адміністратор направляє рапорт у провідну організацію (в даному випадку - Прем'єр-лігу. - Прим. Авт.). Відповідно, ми інформували «Говерлу» про те, що їх гравцеві Віталійсу Ягодінскісу заборонено грати в матчі. Але клуб не усунув цей момент. Тому і маємо ситуацію.

- Що може загрожувати «Говерлі» в обставинах, що склалися? Крім технічної поразки, природно.

- Дане питання буде лежати в площині вирішення КДК. Є регламент, яким чітко визначено - участь дискваліфікованого або незаявленого футболіста в змаганні тягне за собою певні санкції у вигляді технічної поразки. А вже санкції дисциплінарного характеру - це прерогатива КДК, - розповів Іванов в інтерв'ю Sport Arena.

Нагадаємо, що головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний заявив, що його команду ніхто не повідомляв про дискваліфікацію Ягодінскіса. Таку ж заяву зробив і генеральний директор «Говерли» Іван Шіц. У той же час сам футболіст знав про дискваліфікацію.