Радник президента ФФР: «Ми сподіваємося, що Луческу очолить збірну Румунії»

Футбол України 7 Квітня, 23:31 855
Радник президента ФФР: «Ми сподіваємося, що Луческу очолить збірну Румунії»
Тренер «Шахтаря» весь цей час дуже близький до румунської збірної.

Радник президента Федерації футболу Румунії Резвана Бурляну Андрей Вочін повідомив, що головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу весь цей час був дуже близький до національної збірної Румунії.

«Мірча Луческу - універсальний тренер. Він може адаптуватися в складних ситуаціях, до різних футбольних культур.
Федерація футболу Румунії все ще сподівається, що він стане тренером збірної. Говорити про ймовірність цього складно, тому що після відставки зі збірної Піцурке (в 2014 році) вже була домовленість між ФФР і Луческу. І тоді шанси, що сторони домовляться, становили близько 90 відсотків.
Коли Резван Бурляну приїжджав в Україну, Луческу попросив його привезти всю документацію. Я займався всім, що просив Луческу, - звітами матчів, DVD, всією інформацією. Лише я знаю, яку інформацію я надавав. Луческу був майже готовий погодитися. Він обговорював це з Ахметовим, після чого решта 10 відсотків збільшувалися на користь «Шахтаря».
Я знаю, що були переговори. Містер Луческу весь цей час дуже близький до національної збірної. Він приїжджав до тренувального табору і спілкувався з Ангелом Іорданеску. Це було перед матчем з Північною Ірландією», - сказав Вочін в ефірі Dolce Sport.

Раніше повідомлялося, що після Євро-2016 нинішній тренер збірної Румунії Ангел Іорданеску покине команду.